Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Outcast Sorunu

elvyn

Öne çıkan mesajlar

Bugun gidiyoduk besiktasta cuceyle dedim hadi academy yapalım, valla outcast yoksa olmaz dedi. dedim aynı degil mi multileri, yok dedi academyde işte oranla falan atak yapılıyomuş outcastte deydigi yeri kesiyomuş falan fistan derken bi gaz aldım eve geldim kurdum hadi bir oynayayım diyince hata mesajı sesiyle oyun acılıp beyaz bir ekran verdigine tanık oldum. yardım ederseniz cok sevinecegim yardımsever pati arkadaşlar.[signature][hline]böyle iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

academyde hareket cok evet, ama oyun yalan be.Ikı tıklıon adam olduruon,ben cok bılırım outcastte cafede oynarken[adamlar bılmıo oynamayı tabı]4-5 adamın arasına gırıp 1-2 leş alıp kaçtıgımı.Ama academyde yok bu ıste adam ne kadar bılmıyor olsun ıkılı kılıcla ustune saldırıyor,savunamıyorsun bıle.O yuzden bebe oynu dıoruz =)[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Sen oynayamadıgın icin bebe oyunu diyorsun bence outcasti oyanayabilen adam hayli hayli ja daki dual ve staffi alir kusura bakma ...[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...