Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crimsonland

arcane

Öne çıkan mesajlar

hardcorelar da biticekmiydi ???
arkadaş bana gerek yok abi yeni bişi vermio dedii için hiç kasmadim hardcorelari .. stats ta 22 silah var .. hardcore da biticekse kirarim o adamin kafasini .. yirtiniom ben bbe 2milyona tutuan bilmek için :P ....
ayrica CRIMSON "dikkat bağimlilik yapar"[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

oha oyun baya zorlaşmış.
satın alınan versiyonunu hiç oynamamıştım.

eski versiyonu daha kolaydı sanki.

bunda shotgun olmassa hiçbişi yapamıyorsun.

questler çok zorlaşmış.
yaratıklar hem peşinden geliyor, hem de gideceğin yere...

yoksa ben mi bir püf noktasını kaçırıyorum?[hline]Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
Sosyal ağlarda paylaş

daha 2.6'ıncı quest'teyim, mean minigun'ı buldum devam etmeye üşendim.. :-p hem zaten silah arttıkça istediğine rastlamak da zorlaşıyor.

survival'da berbatım 53000 ama rush 38, ilk oynadığımda 37 yaptım 15 denemeden sonra 38 oldu.. :)

ekleme: oyunun en beğendiğim yanı müzikleri oldu, ilginç doğrusu. (minigun'ı başarılı bulmadım, uzi bile daha hızlı oha yani bu adamlar film seyretmez mi) gam over ekranının müziği çok iyi hele..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..

[Bu mesaj Sam tarafından 10 October 2003 00:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de arcane'i geçicem gazıyla 4.4'e geldim, parmağım ağrıdı bıraktım.. :-p

jackhammer manyak bişimiş bu arada, aynı tactics'deki gibi çiviliyor adına yakışır şekilde.. 8-)

arcane highscores listesinde nereye tıklıyoruz ki? web sayfasından bahsetmiyor musun?[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...