Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Petrol Ofisi

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

baska bi benzin istasyonunun bi reklamina super gonderme war ama kimdi hatirlamiorum[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahahahahahahaha yarıldım cidden koltuktan düştüm izlerken ilk, ben de bugün hakkında forum açmayı düşünüyordum bu reklamın. Özellikle de adamların surat ifadesi ve de pilotun acınası haline koptum. Gönderme de BP'ye bu arada, o kadar türkiyeye getirdiler schumaheri iki dakikada nasıl rezil ediyorlar adamı görün =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 16 June 2003 01:24 tarihinde demiş ki:
Hahahahahahahahaha yarıldım cidden koltuktan düştüm izlerken ilk, ben de bugün hakkında forum açmayı düşünüyordum bu reklamın. Özellikle de adamların surat ifadesi ve de pilotun acınası haline koptum. Gönderme de BP'ye bu arada, o kadar türkiyeye getirdiler schumaheri iki dakikada nasıl rezil ediyorlar adamı görün =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555

Bp degıl O shell bi kerem.Zaten ferrariye Shell benzin saglıyo.Ayrıca da reklam shell istasyonunda geciyodu.Fiat Palio reklamıydı.(Yanlıssam soleyin)[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer bir reklamın verdiği imajı çürütmek. Diğer reklma biz dünya şampiyonunu yarattık ve en hızlı giden arabanın benzini bize ait gibilerinden bir şeyler söylerken bu reklam dünyanın en hıuzlı arabasının benzini senin olması bir şeyi değiştirmiyor. Öenmli olan bizim yollarımıza uygun olan benzini üretmek ve bizim yollarımızda bunu satmak diyor. Ayrıca da reklamın önemli unsurlarından birini dikkat çekmeyi sağlıyor. Bence bize çok uygun ve cok başarılı bir reklam.
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyanin en saçma reklamı, iner arabadan hoop ittirir, sonra o sikindirik arabaya nal toplatır, ama herşeye yüzeysel bakan insan, vaay güzel reklam der, resmen firmanın imajını çürütücü bi reklam olmuş, yani ben teknolojiden anlamam, ama iş kamyona geldimi en kral yağı ben üretirim demekle olmaz bu iş, formula 1 de kullanılan motor yağı, 3 yıl sonra normal arabalarda kullanılacak siz o zamandamı petrol ofisi kullanicaksınız?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...