Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigarayı Bıraktırma Reklamı (a.k.a. Duman Avcıları)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Adamlar sigatrayı braktırma amaçlı bir şey yapmışlar ama artık bu tekniklerin tutmadığını anlayamadılar sanırım. Sigara içen herkes zaten bunları biliyor. Ayrıca hadi onu geçsek zaten gecenin 4,30-5,00 inde kaç tane kişi bunu seyredip sigara bırakmaya karar verir? İşin ilginç yanı adamlar o kadar komik bir anti-sigara reklamı yapmışlar ki her oynadığında sigara içmeye gidiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şarkısı vardı onun

o saatte verilmez ki böyle şeyler

aynı şekilde trafik ile ilgili olan programlar da o saatte..[hline]What's your please, Sir?
Aaahhh the suffering...the sweet suffering
One more trick of yours and your suffering will be legendary, even in hell!
Oh,no tears please, it's a waste of good suffering
But if you cheat us, we'll tear your soul apart!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 18 June 2003 04:54 tarihinde demiş ki:
İşin ilginç yanı adamlar o kadar komik bir anti-sigara reklamı yapmışlar ki her oynadığında sigara içmeye gidiyorum.

heh aynen
bazen tvyi açıyorum gecenin köründe belki bişeyler vardır diye

bi bakıyorum bunlar adamları görünce aklıma sigara geliyo yakıyorum bi tane hemen

yardım ediceklerine zarar veriyolar resmen :)
Sosyal ağlarda paylaş

Duman Avcılarıyız biz
Sigara İçirtmeyiz
lol o şarkıyı sigara içen birine üst üste 50 kere dinlet bi daha elini sigaraya sürcek cesaret bulamaz 50 kere daha dinletiriz dersen :D[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(
Volfied, 17 June 2003 02:32 tarihinde paticik demeye çalışırken demiş ki:
aptici

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 18 June 2003 08:12 tarihinde demiş ki:
Duman Avcılarıyız biz
Sigara İçirtmeyiz
lol o şarkıyı sigara içen birine üst üste 50 kere dinlet bi daha elini sigaraya sürcek cesaret bulamaz 50 kere daha dinletiriz dersen :D

Karpuz bak bu konuda kesinlikle haklısın. Belki de böyle bıraktırmaya çalışıyorlardır. Gelin bize sigarayı bıraktıralım derken belki de bunu ima ediyolardır.
:lol:
Sosyal ağlarda paylaş

sigaradan nefret ettiğim halde benim bile sigara içesim geliyor.. :-p

daha yaratıcı bir anlatım kullanılması gerek, maalesef 6 yaş ve altına hitap edebiliyor ancak bu reklam. sadece gece yayınlanması durumu da tv'lerimizin inisiyatifinde olduğundan normal..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 18 June 2003 20:21 tarihinde demiş ki:
o reklam çok uzun süredir yayınlanıyor(5 sene civarı).Ve bir kez gece 3'den önce yayınlandığını görmedim.İnsanların sigarayı bırakması için çekiyorsanız reklamı neden herkesin uyuduğu bir zamanda yayınlıyorsunuz 4-5 senedir anlamadım.

sabah 6.30 da okula gitmek için giyinirken televizyonu açtığımda show TV de rastlardım 2 sene falan önce...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(
Volfied, 17 June 2003 02:32 tarihinde paticik demeye çalışırken demiş ki:
aptici

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...