Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

40 gb ipod..

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonecrusher, 30 Mayıs 2005 04:08 tarihinde demiş ki:Ha bi de sırf dolmuşta gidip gelirken birşeyler dinlemek istiyorsanız ucuz birşey alın, 512MB'lıklar yetecektir. elbet bir süre sonra sıkılıcaksınız. playlistteki şarkılardan başkalarını da canınız çekecek, "keşke daha büyük bir arşivim olcak, şu şu şarkıları da koymuş olsaydım" diyceksiniz.

kendimden biliyorum şahsen, 512lik aldım ve yetmiyor şu an. ipoda verecek kadar param da yok. idare ediyorum işte:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

apple ın ipod u kendi programına bağlı tamamen die biliyorum ben? yani öle windows gibin direk c/p yapılamıyor o program yüklü olmadan sanırım? eğer öleyse bi arkadaştan felan mp3 vb almak çok kasar program yükle felan her seferinde.

oo yüzden jukeboxlar herzaman daha iyidir mp3 playerdan bence, eninde sonunda sevdiğiniz grup/adam daha çok albüm çıkarcak yetmicek, sora diyelim tatile gittin, bilg. evde kaldı napcan :)

mp3 dışında mesela film/resim/pdf kitapları felan herşeyi yanında taşıyabilirsin sonuçta jukebox olursa. sana vereceim 4-5 cdlik pdf frp kitaplarını her daim yanında taşıdığını düşünsene dragonetyopya :)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 30 Mayıs 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
apple ın ipod u kendi programına bağlı tamamen die biliyorum ben? yani öle windows gibin direk c/p yapılamıyor o program yüklü olmadan sanırım? eğer öleyse bi arkadaştan felan mp3 vb almak çok kasar program yükle felan her seferinde.

yok öyle birşey.
arkadaş benim pc'den mp3 abanmıştı.
sadece usb bağlıyorsun, external harddisk, dijital fotoğraf makinesi gibi yeni bir disk sürücüsü gözüküyor
istediğin yerden oraya c/p yapabiliyorsun.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...