Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Worms 4 : Mayhem

arcane

Öne çıkan mesajlar

Q2 2005 diye bir çıkış tarihi var her yerde.27 Mayıs diye biliyordum ben, hala çıkmamış olmasına şaşırdım.Yapımcı Team17, dağıtımcı codemasters.

The multiplayer mayhem and single-player shenanigans are spread over five themed zones - Jurassic, Camelot, Arabian, Construction and Wild West – and, throughout the enlarged landscapes, the entirely destructible scenery works with even greater effect, along with the much-loved worms' armoury - now with an even bigger choices of weapons and fun along the way.

In single-player modes there’s even more beyond the day-to-day business of destroying worms. Through the 25 missions, you’re also charged with objectives such as recovering items or smashing scenery. All the single-player maps are available to play in multiplayer mode, along with a further set of 20 multiplayer-specific maps.

With bold levels, an improved 3D camera and animation system, a stunning arsenal delivering comedy kabooms, the loveable, customisable, yet entirely destructible, worms are back in force with Worms 4: Mayhem.

Worms serisinin 10. yıl dönümüymüş.
Buradan 10.yıl dönüm videosunu çekebiliyoruz.

Videolar:
Teaser WMV|.MOV

Ekran görüntüleri:
1|2

Silah fabrikası diye birşey okudum ilginç birşeye benziyor.
Daha fazla bilgi için forumu var hatta orada çıkış tarihi de sticky yapılmış ama üşendim üye olmaya hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

hala 3d yapıyorlar, çıldırtırlar adamı.
2d oyunlara kimse çıkıp da para vermez gibi bir görüş mü var? kimse ciddiye almıyor mu 2d oyunları?
tamam 2d olunca worms'a "bu ne ya freeware mi bu?" diyebilir insanlar ama bu worms ya. :)[signature][hline]Volfied, 25 Ocak 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
abi rakı yudumlamak nedir ya
şarap yudumlanır yapmayın şunu allaşkına
Sosyal ağlarda paylaş

pazar şartları yapımcılara 3d den başka opsiyon sunmuyor bu devirde, adamlar da keyiflerinden yapmıyorlar :)

zaten 2d - 3d değil görüş açısı meselesi tamamen.kilitlenmiş bir görüş açısı istemek daha realist olur, şahsen onu beklerim bir worms oyunundan.

ancak kilitlenmiş görüş açısından umudu kestim worms adına.artık ne veriyorlarsa onla yetineceğim çünkü hotseat oynayabileceğimiz başka düzgün bir oyun yok maalesef.arkadaş toplantılarının 1 numarası worms eheh.(gerçi biz toplanınca world party oynuyorduk en son :P)[signature][hline][i]Herif kaynak gözlüğüyle dolaşıyo, ona ışın kılıcı kor mu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 02 Haziran 2005 17:23 tarihinde demiş ki:
Mayhem yazısı bile hip-hopçu gençliğe yönelik olduğunu gösteriyor.

fontu kast ediyorsun di mi? bana da öyle geldi azıcık. ama "mayhem" yazdığından durmadım üstünde fazla:)

worms 3d aslında alışınca eğlenceli gelmişti bana, ama wwp ile kıyasladığımda aslında o kadar da eğlenceli olmadığı sonucuna varmıştım.
bundan da o kadar umutlu değilim açıkçası.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...