Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hop hop rodney t0_op rodney

Sorj

Öne çıkan mesajlar

abi iskenderuna geldim arkadaşta rodney mullen,colt cannon,chris cole bütün ünlülerin kapışması var felan işte izledim bırakasım geldi direk ya :(

roddy zaten uçmuş gidio zıplıo manual e geçio sonra show it yapıo nose manual e geçio ordan kick yapıo primo mıdır nedir ona geçio (board yan durup tekerlere basarak dengede duruo) sonra flip atıp tekrar primo ya geçiyo cok hayvan bişey ya :( acaba bende öyle olabilecekmiyim :(

ama boardumun kahramanı evan hernandez i göremedim :([signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Yeni Yaptığım Bi Wallpaper
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi link kazaa

rodney mullen
Chris cole
Colt cannon (pek tanınmaz bu adam)
Evan hernandez 90 lık bebe :D (benim boardun herosu)
Mike valely
JEremy Wray
Bam margera (bu herifden nefret etmeye başladım)

daha bir sürü var bunları arat derim of yaa rodney Ne manual denge varbu herifte ya :( büyüyünce rodney olacam :)
Sosyal ağlarda paylaş

usta bende 700 mb lık kaykay vidyo cd si war(hepsi internetten indirildi benim tarafımdan) tabi son bi ay içinde buldklarımı daa cd ye almadm 1 gb a yakn war zaten :) tony hawkın mc twisti bilem war.Karizma bi cd ye çektm hem de missler gbin :) bam margera bliosnuz mtv de çalışıyo resmen bu jackass de fln başrol :) iidir ama biraz pislik adam
Sosyal ağlarda paylaş

sen bam'den nefret ediyosan kaykayı bırak, nefes bile alma, sen ölme bile sen hiç olmamış ol (olmadı yaww) bide pislik biraz denmiş, lan birazı mı war...
(tabi gelmeyin üstüme herkesin düşüncesi kendine...) bana göre o herif kusursuzz.

bide ryan sheckler'ı duyan war mı???
www.ryansheckler.com
intahar edersem, nedeni bu ÇOCUK.[signature][hline]Detecting hidden da yetmezzz.
(Anca wislenirim.)
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakaya ya gitsin pezo Kendini sakatlasın Jakas da falan Sokarım öle SIKEYTIRA :D skater dedinmi rodney gibi manual manyağı olie to primo kick primo yapacak :) rodney izlerken acayip heycanlanıom lam felaket oluom böle skate i bırakasım gelio :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
margareyı seevmem zaten o kdarda aslan kaplan biri deel.şovmen daha çok
him dinlesin orasına burasına heartagram cızdırsın o[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
İçin dostlarım benim için
için için...
THEMAHMUT, 06 Şubat 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
SİPASTİKİSİN LANSEN
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
kaykay videoları irc de efnet serverında sk8videos mu ne öyle bi kanal var orda mevcut ama bizim coumuzun hızı düşük olduu için düşük hızlı biri geldi mi sepetliyolar hemen, o yüzden kazaa ares gibi programlar kullanmak gerekiyor, bende 10 tane kaykay filmi var ares den indirdim sizde indirin sizinde olsun ya da netten sipariş de edebilirsiniz, bam margera ya gelince adam harbici cok iyi kayıyor, limitleri zorluyor kaykaya yeni seyler getiriyor fakat yaptıı programlar yüzünden binlerce poser cıkıyor ortaya, orası sakat işte[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
http://www.youtube.com/watch?v=BFc0UBHooQg

27. saniye harika. kickflip leri çok temiz gösteriyo. iyi yani ama rodneyin yanında kimsenin adı anılamaz. eğer karşıdan rodneyin geldiğini görürsen kaykayını saklamalısın hemen bi yerlere. street style'ın atası adam. yani o kadar iyiki kimse kaale almıyo artık. klansman dışı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...