Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Wolas said:

iç anadoluda -30 olacakmış bugün merakla bekliyorum şuan iş yerindeyim binanın tümünün suları donmuş temizlikçi gidin bahçeye sıçın falan dio :D

sivas şu anda -17 derece gündüz vakti,bu meteorolojininde ben taa.. sitesinde -12 yazıyo araçlarda -17,-20 aralığında en iyisi wunderground.com üstadım
Sosyal ağlarda paylaş

Hükümetin yerinde olsam DMİ kapatırdım. Yapılan tahminlerin çoğu tutmuyor. Tahmini geçtim, anlık verilen hava sıcaklığı vblerde bazen yanlış. Bence elde edilen veriler siteye koysunlar, radar, uydu görüntüleri, basınç haritaları modeller vb. gibi. bu verilerin aktarılmasında ve elde edilmesinde çalışanlar dışındaki herkeside kovsunlar.
Sonuçta yurtdışı kaynaklı hava durumu siteleride Türkiye'deki hava ile ilgili çok zaman harcamıyorlar dolayısıyla onlardaki tahminlerde de sıkıntı olabiliyor. Sonuçta güvenilir bir site bilmiyorum ben. İnternette amatör tahminciler var onlara bakılabilir belki. Çokta ciddiye almak gerekmez ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan Gemlik'te yeniden başladı kar yağışı ahahahahah

Buzul çağında bu kadar kar görmemiştir gemlik yemin ederim asfsagfaf

Bu sene zeytin stoklayın beyler, bu sıcaklıklardan dolayı çok ağaç zarar görecek. Seneye zeytin kıtlığı yaşanabilir. Ufacık zeytinlerin kilosuna dehşet rakamlar ödemek zorunda kalabilirsiniz sdgsgs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...