Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

exc

-Aragorn-

Öne çıkan mesajlar

ya olurmu yaa tam da teba ile df nin mid tarafinda log etmistik bi kosede girdigimiz gibi bufflari tamamlayip inthaar saldirisi yapacaktik :)
lvl 47 scout :) lvl 43 cleric :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

yapma yaaaaaaaaaaaa
ulan ulan demistim ben teba ya dun gece girelim az adam olur alir rp mizi gene log ederiz diye ben simdi nasil getiricem teba yi oralara kadar hani ben kolay kolay gelirim ama... offffffff :([hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

ya istanbul da da kar varmı?
edirne de sabah deli gibi fırtına vardı şimdi fırtına duruldu ama hala kar var. hatta elektrikler gitti 7-8 kere ben oyundayken.
ist de de kar varsa kar yüzünden bi sorun çıkmış olabilir diycektim.
bi de anlamadığım biz türk sitelerini gezebilioz, gavur sitelere giremioz. bu nasıl oluo?[hline]Sarmısak da acı ama evde gerek bir dişi!

Ben OSKİ'yim!
Sosyal ağlarda paylaş

Hayret ya lol noluyo dedim kafayi yedim baktim burda sizde ayni dertten sikayetcisiniz. gerci ben sabahtan beri prydwende oynuyorum ama saat 3-4 gibi nisse de iken bi lag oldu düstüm bi dahada giremedim oyuna hala kasiyom girmek icin pfff negzel lvl 10 olcajktim ya[hline]Carternas Demarcus the Champion
Sosyal ağlarda paylaş

Sana kac kere cenabet dolasma dedim hep senin yüzünden bunlar:D bu arada sinterla ben prydwen midde 2 tane zerker actik 24 olana kadar gelmicem ex e bg ye gitcem begenirsem zerkeri 50 ye devam. mid sehirleri cok daha güzel yaw böle hayvan gibi agaclar falan lol hosuma gitti baya champ baydi zaten. bi de oyuna girdim daha lvl 1 im direk bi guilde cagirdilar beni biraz lowlvl bi guild lvl 40 falan en yüksek ama olsun sonucta item ve para olayi:D sevdim mid insanlarini:P[hline]Carternas Demarcus the Champion

[Bu mesaj Soth tarafından 02 Şubat 2003 17:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...