Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

weekly maintance & new patch

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Beyler www.filemirrors.com adresine girin
patchin tam ismini hatasız yazın download edebileceğiniz 10 küsür mirror gelio birinden biri hemen downloada başlıo deneyerek buluonuz
ordan download Şip şak!!!!!!

yada benim altta açtığım topici okuyun saolsın arkadaş çok yardımcı oldu

WWW.FileMirrors.com KESİN ÇÖZÜM
iyi oyunlar[signature][hline]SWG : Eves Aenoza
WOW(soon): Palanor Windsire
Msn:[email protected]
E-mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MOSAD, 25 Şubat 2005 11:40 tarihinde demiş ki:
Valla bendede 4126'lar ama oyuna girerken delete seçeneği çıkıyor ve siliyor. Yani kabul etmiyor versiyonu.

4216 olucak.Burda yanlış yazdıysan düzeltmek için yazmıyorum bunu.Ama toc lara ole yazdıysan sorun ordan kaynaklanıyo olabilir...[signature][hline]Hayat zor!
Sizcede Öyle deil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

En temizi, interface dizinini silin, cosmosun en son release'ini kurun. Login ekranında bana hata vermedi, server listesinde bekliyorum.

Edit: http://www.cosmosui.org/cosmos/

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose

[Bu mesaj DA2019 tarafından 25 Şubat 2005 11:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FiTi, 25 Şubat 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
ben mi yanlış yazdım 4216 die?.4126 mı yapmam gereken?

Doğrusu 4216.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dostlarım, 4216 şuan bende. Bu sabah 10 civarında oyuna gireyim dedim update varmış onu çektim. Daha sonra restart istedi onu da yaptım tekrar girmek istediğimde serverların yokolduğunu gördüm. Alla alla noldu bu serverlara dedim içimden belki paticik forumlarında yazmışlardır bi okuyayım dedim. Sonra Cuma günleri 08-12 arasında bakımda olduğunu öğrendim. Hemen altta bir topic dikkatimi çekti oraya baktım modların versiyonu kabul etmiyormuş diye. Hemen kendi kullandığım CTMOD 'un ayarlarına baktım hepsi şuan hiçbir düzeltme yapmama rağmen 4216 durumunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Kusuruma bakmayın kardeşlerim, konu dışı birşey sormak istiyorum. Yeni bir başlık açmayayım boşuna tasarruflu olalım.

Bu CTMOD 'da sol üstteki Health ve Mana barlarını değiştirmek istiyorum fakat eski rakamlar üzerinde kalıyor barların. Bunu nasıl düzeltebilirim fikri olan varsa yazarsa çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...