Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Michael Jordan

somebody

Öne çıkan mesajlar

Geçen nba tv de jordan'ın bi maçını seyrediyordum bulls-ny.knicks maçıydı. 55 sayı attı jordan. o an düşündüm acaba dedim bu adam mı çok iyi yoksa yeterince iyi savunma mı yapılmıyor. maç boyunca genelde jordan'ı nicks'in guardı john starks tuttu ve maç boyunca jordan starks'ı ezdi durdu. starks boy olarak çok kısa kaldı jordan'a karşı ve knicks koçu bu duruma hep seyirci kaldı. double savunma yapmadılar hiç... tamam jordan gerçekten çok çok iyi bir oyuncu benim için de bir numaraydı ama nba'de savunmalar bazen aptalca geliyor bana. gördünüz işte arjantin, litvanya gibi ülkeler abd'yi parçalayabiliyorlar...maçta heşey aşikardı, herkes jordan'a oynuyor,jordan alıyor atıyor, defalarca sürdü gitti..koç sadece seyretti....
size bir soru eğer olimpiyatlarda jordan olsaydı durum çok fazla değişir miydi sizce ?[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
abd de adam adama savunma var
ala nsavunması yediklerinde şaşırıyorlar
o yuzden dünya şamp larında zorlandıkları oluyor

jordanı tutmak öyle kolay birşey deil
kısa adama verirsin jordanın hızına ayak uydursun diye
jordan içerden oynar sürekli atar
az uzuna verirsin busefer jordan 1e1 de sürekli geçer şut da atar içeride girer

olay teke tek bırakmamak ve sürekli yardıma gitmek[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
dc++ da tr nin en büyük hubi: turkey.no-ip.com:4111
Sosyal ağlarda paylaş

bi de sole bisi var. bazi maclarda jordan'a 2'li sIkI$tIrma yapiyolardi, e tabi o da pek olumlu olmuyodu 1 kisi bos kalip sutlari geciriyordu. dynamic hakli 2 yondede tutamiyorsun, jordan gibi birini durdurmak zor.. simdilerde bir jordan vakasida lebron olmaya basladi ben o heriften ne koy ne kasaba olur diyodum ama bu sezon maclarini izleyince biraz isinmaya basladim jordan kadar basarili olmasada onun basarilarina ileride ulasabilecegini dusunuyorum.[signature][hline]Dmx a.k.a Drunken
Alkol butun kotuluklerin anasidir, ana gibi yar olmaz..

Insomnia_, 29 Kasim 2004 18:18 tarihinde "sevgilinize nasil hitap edersiniz" basliginda demis ki: acilmamis goncam

Gothic_Angel, 29 Kasim 2004 21:35 tarihinde yorumunu yapmis: sende ac gul olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
somebody, 01 Aralık 2004 04:25 tarihinde demiş ki:
gördünüz işte arjantin, litvanya gibi ülkeler abd'yi parçalayabiliyorlar...maçta heşey aşikardı,

abd sence en iyi takımınımı çıkardı bu sene?[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:
-Çıkar lan gözlükleri Özenti Dallama

Başka Bi tarihte Röpörtajda Reha Muhtar'a demiş ki :
-Palayla bi ilişkiniz varmı?
-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

Nba'deki abdli oyuncular pek milli takımlarını takmıorlar onlarda bizim gibi deil yani bizde bir hido milli takıma cagrıldıgında gelmemesi olay olur ama onlarda ole deil. Zaten Abd tum starlarıyla bir maca cıkarsa o maclar abd li oyuncuların showundan baska bisi olmaz.[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım Sen beni dostlarimdan koru dusmanlarımla ben ilgilenirim!
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl takımlar taktırtmıor oyuncu milli takıma gidecem dedimi gider.(Tabi sozlesmede ozel bir madde yoksa ve cagrildiysa) ama onlara Mli takıma gitmek yerine tatil yapmak ve ozel calısmalar yapmak daha cazip gelior.[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım Sen beni dostlarimdan koru dusmanlarımla ben ilgilenirim!
Sosyal ağlarda paylaş

Gidemez ben gidiyorum deyip. İnanılmaz bir sigorta talep ediyor takımlar sakatlıklara karşı bu parayı da oyuncu veriyor. Oyuncu star ise bu rakam daha da abartı oluyor.

Her oyuncu ister milli forma giymeyi. Bkz. Iverson. Takıma girmek için yaptığı fedakarlık göklere çıkartıldı.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 01 Aralık 2004 13:00 tarihinde demiş ki:
koskoca michael jordan simdi michael jordan mi? coramadim esprilerine kurban oluyor.

=)[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

Michael Jordan'a ancak en kötü adamını vermesi lazım bir koçun. Çünkü o adam zaten harcanacak, kim olursa olsun farketmiyor, Jordan adamı geçiyor durdurulamıyordu. En azından diğerlerini tutmak için iyi adamlar kalsın. ;)[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.

[Bu mesaj Rewendor tarafından 01 Aralık 2004 14:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Jordan'ı tutucak adam uzun olmalı aynı zamanda hızlı da olmalı kı boyle oyuncu Nba tarıhınde cok azdır M.Jordan yeterınce yukarı zıplayabılıyor eli bir L.Bird kada iyi (yanı şutşarı mukemmel) oyun dehası Dexler kadar iyi boyle karışım olan bır adam sızce tutulabılır mı we her an her yerden çıkabılen bır adam[signature][hline]Onen-i Estel Edain
ü Chebin Estel Anim
Sosyal ağlarda paylaş

[li]6 kez NBA şampiyonluğu ( 1991, 1992, 1993, 1996, 1997, 1998 )[/li]
[li]6 kez NBA finallerinin En Değeli Oyuncusu (1991, 1992, 1993, 1996, 1997, 1998)[/li]
[li]NBA final serilerindeki en yüksek sayı averajı 41.0 sayı ( 1993 )[/li]
[li]5 kez NBA normal sezonunun En Değerli Oyuncusu ( 1988, 1991, 1992, 1996, 1998 )[/li]
[li]9 kez NBA'in en iyi beşine seçildi ( 1987-1993 arası ve 1996-1997 arası )[/li]
[li]9 kez NBA'in en iyi savunma beşine seçildi 1987-1988, 1992-1993, 1995-1996, 1997-1998 )[/li]
[li]14 kez All-Star'a seçildi ( 1985, 1987-1993, 1996-1998, 2002-2003 ) [/li]
[li]All-Star maçlarının en skorer oyuncusu 20.2 averaj[/li]
[li]3 kez All-Star maçlarının en değerli oyuncusu ( 1988, 1996, 1998 )[/li]
[li]2 kez All-Star hafta sonununda Smaç Şampiyonluğu ( 1987, 1988 )[/li]
[li]28 kez triple-doubles [/li]
[li]1988 yılının en iyi savunma oyuncusu ödülü [/li]
[li]Tüm zamanların Play-off sayı rekoru 63 sayı ( Boston Celtics-20.05.1986 )[/li]
[li]Play-off'larda 8 kez 50 sayının üzerine çıktı [/li]
[li]Normal sezonda 30 kez 50 sayının üzerine çıktı [/li]
[li]28 kez son saniye şutunu sokarak takımına maçı kazandırdı[/li]
[li]En iyi çaylak ödülü ( 1985 )[/li]
[li]2 olimpiyat şampiyonluğu ( 1984, 1992 ) [/li]
[li]Tüm zamanlarda NBA'in en fazla sayı atan 3. oyuncusu [/li]
[li]All-Star maçında triple-double yapan tek oyuncu[/li]
[li]1987 McDonald's turnuvasının En Değerli Oyuncusu [/li]
[li]Tüm zamanların Play-off'larda en çok top çalan oyuncusu[/li]
[li]Tüm zamanların en yüksek skor avrj sahip oyuncusu 30.0 [/li]

.....işte O[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:

-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

zaten bende kimse tartışmasın die koydum[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:

-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

tam anlasılmamıs ne yapıp kenara koydugun..
çöp olsa gerek..[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:

-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

müsadenizle arkadaşlar majesteleri geliyo...

[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:

-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

sonra hawaya sıçrıyo sevincinden onu savunanda yere kapanıyo ...[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:

-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...