Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 (@ cNBC-e) - 3. Sezon

Udinen

Öne çıkan mesajlar

vay canına, cherry de nina gibi bir zıpladı, iki zıpladı, üçüncüsünde mortladı galiba.. :-p tony de müebbet muhabbetine girdi, bu hızla dördüncü sezona kimse kalmayacak.. :-o[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

eh ben de öyle bekledim ama beklediğimiz olsa 24'ün esprisi gider.. :-p

gayet güzeldi final ama ana karakterlerin önemli bölümü ya mortladı ya zortladı, bakalım dördüncü sezon nasıl olacak.. süper ama kiefer abimiz, sondaki duygusal çöküş kısmı güzel yansıttı hayatını..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 20 Şubat 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
eh ben de öyle bekledim ama beklediğimiz olsa 24'ün esprisi gider.. :-p

gayet güzeldi final ama ana karakterlerin önemli bölümü ya mortladı ya zortladı, bakalım dördüncü sezon nasıl olacak.. süper ama kiefer abimiz, sondaki duygusal çöküş kısmı güzel yansıttı hayatını..

bu son ,ne olursa olsun yola devamı gibi bir anlam vermiş seyirciye :)[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle, başkan dedi zaten "your dedication humbles me".. :-p boşuna dizinin über d00d'u değil hani kiefer abimiz.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

4. sezon fena gitmiyor gerci ama su ana kadarki en zayif sezon gibi gozukuyor... tabii ince ince orulen karakterlerin hepsini 3. sezon sonunda harcayip suruyle yeni karakter ekleyince yapimcilar bu normal. Mesela ilk sezonda boyleydi ama konsept yeniydi, heycanliydi bunlara dikkat etmiyordun, simdi konsepte alisinca goze batiyorlar

ha bi de Palmer'i ariyor gozler...[signature][hline]RKÜTMEYIN ULAN VAKVAKLARI!"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...