Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaklaşık 2 yıldır bu çizgi filmle ilgili bilgi arıyorum

Zed

Öne çıkan mesajlar

ehahah yok lan nece ben de annamadim fransizca filan diil ama :-p lol
olsun var bisuru ivir zivir sarki filan

of ya sene 1985 de yapilmis, hazirlikta miyim orta birde miyim neyim bunu izlediim zamanlarda. hala seviom :-p ehe wastiee sen yetisememisindir o doneme :-p

said:

2001-06-15 16:14 tarihinde, wastiee yazmış:
Bi linke bakiim dedim de... iyyyyyy, igreenc almanca, hehe :-) ke$ke fransizca secseymi$Im, en azindan bi halta yarardi da $u sozleri anlardim, hehe :-) (fransizca di mi onlar? :-p) her neyse, ilgim olmadi benim bu cizgifilmle hic, hehe :-).
Sosyal ağlarda paylaş

Ouuvv..Kayip dünyalar..Süperdi ya.Bu bitince arkasindan kücük ev mi ne bi dizi baslardi..
Bu arada robotech fena degil de , konu robotlar olunca lazerion un üstüne tanimam.Hele o son bölüm...Ofofoff..
O karakterleri icimde yasatirdim ben yahu..Simdiki nesil nerdee..

Ahh eskiler derim..Sonra susarim uzun süre..Baska da bisey demem , diyemem..
Sosyal ağlarda paylaş

off ya benim dedigim buda degil
cizimler falan cok kaliteliydi kurgu superdi bide vahset iceriyodu muzigini hatırlamıyorum gerci adınıda hatırlamıyorum imkansız gibi bise bulmam
tek hatırladıım cizgifilmin ortasında en onemli karakterlerden birinin savas sırasında ölmesi sonlara dogru daha onemli bi karakterin bi yanlıslık sonucunda ölmesi (asıl karakter [erkek olan] kızın hainlik yaptıını sanıp bıcagı sapladı sonra acı gercei ogrendi acıklı bi sahneydi :-( ) cizgifilm tam bi bunalımdı dehset sahneler vardı ki zaten 18 yasından kucukler izlemesin diodu basında.. cok kaliteli bi yapım muzigi falan atmosferi herseyiyle bi sanat eseri resmen ayrıca dizi halinde degildi tek bi filmdi uzundu off adını bi hatırlasam
Sosyal ağlarda paylaş

valla thundercats da o panthro'nun omuriligini kırmak istercesine o salak seslendirme ilegulusu hala aklımdan cıkmıyo hihihihihih...diye guluyodu yaw adam...
ben clementine en iyilerdendir derim..ve tabii ki
robotechler..
ama gelmiş gecmiş en iyi cizgifilm tabii ki:
GHOST IN THE SHELL
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar...

Cok gec okumus oldugum icin yardim edemedim...

Ama Turkiye'de O "spartakuz" ismi ila yayinlandi.

Ayrica elimde cok genis bir "thundercats" arsivi var. Ilgilisi var anladigim kadari ile konusalim bir ara. Cizgi film hastasiyimdir ama japon modellerini sevmem :-) .
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz geç oluyor fakat "bir şey değil zed":-).....
Daha önce bu çizgifilimi tamamen unutmuş bir kaç kişiye o muhteşem mızıkalı müziğini dinlettiğimde adamlar o anda elden ayaktan kesilmişlerdi.
Banada aynısı olmuş. Ahhh eski günler...
Neyse tekrar görüşmek üzere.

Bir genci daha anıların kafaları kurcalayan keskinliğinden kurtarmanın vermiş olduğu manasız gurur ile yoluna devam eder...:-)

Engin Ulukurtlar
GameShow
Sosyal ağlarda paylaş

TRT 1 zamanında ne güzel japon çizgi film leri vermişti
ama hiç unutamadıklarım belki en aklımda kalanlar gundamlar idi ahh hala bayılırım
birde ulyses (yanlış olabilir isim baya eski) de çok güzeldi o uyuma filan tanrılar else vardı baya o çizgi filmde ah ah keşke yeniden yayınlansada bunlar izlesek bidaa
Sosyal ağlarda paylaş

birde bir zamanlar ne zaman hatırlamıyrum ama baya eski bir çizgi filim vardı müziği tarihi aklımd deil baya eskiydi konusu aklımda
japonya mini robotlar insanlara bir cihazla bağlanıor ve hemen hemen canlılar acı çekiyorlar
ringlerde dövüştürülüyorlar dövüştürenle bir bütün oluyorlar acı çektiğinde bileğindeki cihaz sayesinde oda acı çekiyor vs vs hatta kahramanımızın robotu kırmızı insan şeklinde bir robottu bilgisi olan varmı bu çizgi filmi baya aradım bulamadım...
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba tekrardan...

Dedigin cizgi filmi hatirladim. Muzigi guzel degildi zaten ama dedigin aci cekme olayi yoktu hatirladigim kadariyla, boyle note book gibin aletlerle kontrol ediyorlardi, ringlerde dovusturuyorlardi. Adini veya baska bir seyini hatirlamiyorum.

Saygilar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:

2001-06-17 00:57 tarihinde, Glatheros yazmış:
birde bir zamanlar ne zaman hatırlamıyrum ama baya eski bir çizgi filim vardı müziği tarihi aklımd deil baya eskiydi konusu aklımda
japonya mini robotlar insanlara bir cihazla bağlanıor ve hemen hemen canlılar acı çekiyorlar
ringlerde dövüştürülüyorlar dövüştürenle bir bütün oluyorlar acı çektiğinde bileğindeki cihaz sayesinde oda acı çekiyor vs vs hatta kahramanımızın robotu kırmızı insan şeklinde bir robottu bilgisi olan varmı bu çizgi filmi baya aradım bulamadım....

Al işte!
Tam ftp site ın acısıdnan kurtulmuşken baan neleri hatırlattın :-) Ben çok severdim o çizgifilmi ama adını ölsem hatırlayamam şimdi. Şimdi yine işin yok search engine lerde anime başlığı altında arattır.
Son bölümlere doğru çıkan robotlar işi iyice heyecanlandırmıştı. Özellkle bir tane silah kullanan ve roket atanı vardıki en zorlandığı o olmuştu.
İlk bölümde pazar şampiyonu denen bir herifin tuğla gibi bir robotu kahramanın robotunu şamara boğuyordu da bizimki hırs yapıp o bilekliği yapıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...