Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2024 - 2025 "The Special One" Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

"Fenerbahçe Futbol A Takımının forma göğüs reklamında ve diğer muhtelif mecralarda OTOKOÇ markasının kullanılması konusunda Otokoç Otomotiv AŞ ile 2024/2025 sezonu için sözleşme bedeli 243.582.500 TL (ikiyüzkırküçmilyon beşyüzseksenikibin beşyüz TürkLirası) + KDV olmak üzere sözleşme imzalanmıştır.

Ayrıca yurt dışı ve yurt içindeki lig ve kupa organizasyonlarından gelen başarı bonusları ile birlikte azami 103.522.563 TL (yüzüçmilyon beşyüzyirmiikibin beşyüzaltmışüç TürkLirası) + KDV net başarı primi ödenecektir.

Yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur."

Sosyal ağlarda paylaş

fas-cezayir-tunus-mısır oyuncularına bi türlü kanım ısınmıyor aklıma benzia geldi hemen. onu da hiç sevememiştim bok gibi oynayıp gitmişti. buranın oyuncuları disiplinsiz, aidiyet duygusu olmayan insanlar gibi hissettiriyor bana. hoca transfer listesinde başa yazmış bir bildiği vardır diyelim 😄 

S-H tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 07.07.2024 00:17 tarihinde dedi ki:

fas-cezayir-tunus-mısır oyuncularına bi türlü kanım ısınmıyor aklıma benzia geldi hemen. onu da hiç sevememiştim bok gibi oynayıp gitmişti. buranın oyuncuları disiplinsiz, aidiyet duygusu olmayan insanlar gibi hissettiriyor bana. hoca transfer listesinde başa yazmış bir bildiği vardır diyelim 😄 

aynen katılıyorum. kuzey afrikalı futbolcu alımına kesinlikle karşıyım nerede yetişirse yetişsin. yıllardır söylerim arkadaş ortamlarımda. hep arıza oluyorlar

Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün bunun newcastle'da oynadığı günlerden bi manu maçını izledim, saç baş yoldurdu. çok top kayıbı yapıyor, boş alandaki adamı göremiyor, pas kalitesi düşük umarım gelmez diye içimden geçirmiştim ama gelmiş. belki o gün kötü günündedir diyeyim hiç sevinemedim bu transfere.

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

Sercan Hamzaoğlu: "Youssef En-Nesyri'nin menajeri 4-5 gün önce Fenerbahçe'ye "Teklifiniz çok iyi. Büyük olasılıkla anlaşacağız' dedi. 6 M€'dan 4 yıllık teklif yapıldı. Oyuncu prensipte evet dedikten sonra Arabistan'dan gelen teklif o sıra da 10M€'dan 14M€'ya çıktı. Oyuncunun kafası bu yüzden karıştı.

faslı elemanda sorun çıkmış

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...