Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Basit Çizim Programları

Maprins

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Bu konuyu öğrenci kardeşlerimiz ve bilgisayarı iyi olmayan kullanıcılar için açmak istedim. Aramızda kendisini çizim alanında kendini geliştirmek isteyen arkadaşlarımız varsa, bildiğiniz üzere piyasadaki çoğu programın orijinali ücretli ve aynı zamanda güzel bir bilgisayar istiyor ama ne yazık ki herkes bu imkanları sağlayamıyor.

Bu konumuzda da sizlere basit çizim programlarını tam da bu yüzden anlatacağım. Basit çizim programları, popüler çizim programlarına göre daha az sistem gereksinimi isteyen, ücretsiz sunulan hatta sadece internet bağlantısı ile kullanılabilen programları kapsamaktadır.

İnceleyebileceğiniz bazı çizim programları;

*Krita

*Pixia

*InkScape

*Adobe Sketcbook

*Adobe Express (İnternet sitesi de var.)

*GIMP

*Rebelle

Ayrıca sadece internetinizi kullanarak Microsoft Paint 3D ve AutoDraw siteleri üzerinden de çizimler yapabilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE, 28.11.2023 17:34 tarihinde dedi ki:

Reklam kısmını sildim. Krita ama güzeldir gerçekten. Bu arada Krita'nın çok iyi Stable Diffusion eklentisi de var: https://github.com/Interpause/auto-sd-paint-ext

Reklam kısmı yoktu ki, ben içerik üreticisiyim konu ile alakalı makalemizin linkini eklemiştim. Linkte konuda bahsettiğim programların detaylı anlatımı yer almakta, farklı birşey yok inceleyebilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...