Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

swatch saat tamir ettiren var mı ?

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

İstanbul’daysan Sirkeci’de Dogubank’in yaninda Sah As Han var, gotur bir sor oradaki saatcilere. Ama Swatchlar genelde ucuz saatler olduklarindan tamirinden cok para isteyemeyeceklerinden ugrasmak istemeyebilirler.

Kadranin uzerindeki cam kirildiysa ve kasayla yekpare degilse onu yapiyorlardi diye hatirliyorum. Swatchlar diger quartzlardan farkli demonte ediliyordu diye hatirliyorum, sanki makineleri kasayla bir oluyordu, o yuzden tamir olmuyor diyorlardir. Ama yanlis hatirlamiyorsam vardi eskiden bazi arizalarin tamirini yapanlar (emin degilim).

Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll, 31.10.2023 02:54 tarihinde dedi ki:

İstanbul’daysan Sirkeci’de Dogubank’in yaninda Sah As Han var, gotur bir sor oradaki saatcilere. Ama Swatchlar genelde ucuz saatler olduklarindan tamirinden cok para isteyemeyeceklerinden ugrasmak istemeyebilirler.

Kadranin uzerindeki cam kirildiysa ve kasayla yekpare degilse onu yapiyorlardi diye hatirliyorum. Swatchlar diger quartzlardan farkli demonte ediliyordu diye hatirliyorum, sanki makineleri kasayla bir oluyordu, o yuzden tamir olmuyor diyorlardir. Ama yanlis hatirlamiyorsam vardi eskiden bazi arizalarin tamirini yapanlar (emin degilim).

tesekkurler

Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Ben çok sevdiğim ilk seri alüminyum chrono Swatch saatimi seneler sonra kaldığı yerden çıkartıp çalışmadığı için gönderdim ve düzeltip geri gönderdiler. Direkt olarak merkez servise göndermiştim. Aynı zamanda Longines saatimi de yine aynı merkez servise gönderiyorum bakımları için. Ben memnunum kendilerinden. İlk önce onlarla iletişime geçmeni öneririm.

Saygılar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...