Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Rewendor, 30.11.2023 19:44 tarihinde dedi ki:

Zaha bence takımın gizli kahramanıydı, bayağı hallaç etti ManU defansını, çok yordu, çok denge bozdu. Öte yandan bunun etkisi olarak geri dönüşlerde fazla tıkandı.

hiç geri dönmedi ki

ben hala kerem eski yerinde zaha icardinin 3 boy gerisinde takılsın diyorum

ecq04-ireland-team-v-ni-2.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

gs kadrosu çok iyi, formda da sayılır ama ne zaman tökezleme ihtimalleri olursa böyle şeyler oluyor.

40-45 maçta gs karşısındaki rakipler yalnızca 1 adet penaltı kullanmış, bunu söyleyince 'rakip gs ceza sahasına giremiyor' gibi akıl dolu bir cevap geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 2.12.2023 18:00 tarihinde dedi ki:

gs kadrosu çok iyi, formda da sayılır ama ne zaman tökezleme ihtimalleri olursa böyle şeyler oluyor.

40-45 maçta gs karşısındaki rakipler yalnızca 1 adet penaltı kullanmış, bunu söyleyince 'rakip gs ceza sahasına giremiyor' gibi akıl dolu bir cevap geliyor.

bugunku maci izlemedim de su 40-45 macta alehimizde 1 penalti kesin yalandir googleliyorum simdi, fb ile yanyana koyalim istatistigi bakalim

Sosyal ağlarda paylaş

ceza sahasından 1 metre geride olsa verirdi belki faulü ama dünkü gibi olunca penaltı mı diye var'a gidilecekti gs aleyhine penaltı verip kızağa çekileceğime lehine hatalı karar verir tekrar maç alırım dedi, dediği de oldu. dün 2 tane  penaltıyı uyarmayan var hakemi ertesi güne maç aldı 🙂

Sosyal ağlarda paylaş

akil almayacak sekilde holiganliga, tff icinde yapilanmaya vurmuslar eksidekiler su goruntuyu. sende gelip burda paylasmissin asdfasdfass

tribun ortaminda bence gayet dogal seyler. ben fenerliyim ama  "... ye Fener" slogani atilsa bende katilirim. adamlar iyi yapmis yani diycek bisey yok 😄 

BloodBane tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

misvak, yeni akit benzeri bir yapılanmaları var. akıllarınca böyle manipülasyon, algı yapıyolar işte. örneğin yeni akit coca cola boykotu yapmayanları linçler ama ülkeden israil'e giden tır tır malzemeden bahsetmez. bu taktiklerin kökenleri aynı ama ne olduğunu söylemesi burada yasak.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...