Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

golden önceki pozisyonda bence bir şey yok, bu tarz omuz omuza pozisyonlara çalınması çok saçma zaten, asıl penaltı pozisyonu verilebilirmiş.

fenerbahçe'nin güle oynaya 5 attığı rize yi zar zor yendik, hocanın artık kerem'i kulübeye çekmesi lazım . 10 pozisyonun 9 unu çok saçma harcıyor 1 ini de gole çevirtiyor çok garip bir oyuncu. çok yetenekli ama doğru düzgün altyapı görmemesinden kaynaklı sıkıntıları var, bu sorununu kolay kolay çözebileceğini sanmıyorum muhtemelen 1-2 yıla avrupa takımlarından birine satılır oradan da bir anadolu kulübüne gelip yok olup giden yıldızlardan biri olur.  

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

belgeler yavas yavas aciga cikiyor sanirim 🙂 hukumdarlar gidince tarih acikliga kavusur zaten

belge isteyenler okusun incelesin

Buna penalti diyenler ayak mudahelesine mi yoksa kolla ust vucut cekmesine mi penalti diyor aciklayan var mi?

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 28.10.2023 22:14 tarihinde dedi ki:

Mac icinde cok net topa vurdu gibi gordum ben Abdulkerimi acikcasi. Ofsayti bilmiyorum cizgi dogrudur yanlistir. 

Iyi oynamadik ama Rize de beceriksiz takim.

Topa mudahelesinde sikinti yok zaten, direk sirttan ittirmesi faul nedeni. Omuz omuza bi durumu da yok, arkadan mudahale

https://vxtwitter.com/Tartismalar/status/1718321529811784065

Sosyal ağlarda paylaş

Su pozisyona penalti verilse uc buyuklere olay cikar.

Turkiyede yere dusmek = faul olmaya basladi bunun meyvesini tabi genel olarak uc buyukler yiyor. Hemen birakmaca hemen faul alma. Bugun macta adamin ayagi takildi gitti faul verdi yere dusunce. Mucadele olmamasi zirt pirt oyun durmasi bu yuzden. Sonra Italyan hakem ovuyoruz hep beraber ama futbolcular asil suclu bakma, asiri cabuk yere birakiyorlae kendilerini once GS liler. Rahatsiz ediyor beni.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf, 28.10.2023 22:22 tarihinde dedi ki:

golden önceki pozisyonda bence bir şey yok, bu tarz omuz omuza pozisyonlara çalınması çok saçma zaten, asıl penaltı pozisyonu verilebilirmiş.

fenerbahçe'nin güle oynaya 5 attığı rize yi zar zor yendik, hocanın artık kerem'i kulübeye çekmesi lazım . 10 pozisyonun 9 unu çok saçma harcıyor 1 ini de gole çevirtiyor çok garip bir oyuncu. çok yetenekli ama doğru düzgün altyapı görmemesinden kaynaklı sıkıntıları var, bu sorununu kolay kolay çözebileceğini sanmıyorum muhtemelen 1-2 yıla avrupa takımlarından birine satılır oradan da bir anadolu kulübüne gelip yok olup giden yıldızlardan biri olur.  

kerem takımın en iyilerinden yuh

Sosyal ağlarda paylaş

1 yıldır, ligi betirtmeyiz ile başlayan ve aleyhine karar verilmeyen takım, her gri pozisyon lehine sonuçlanıyor, aleyhine olunca faul verilebilir ama verilmiyor, aleyhine penaltı verilebilir ama verilmiyor. Sarı kafalara dokunmadan yerde geziyorlar, toreira tam numaracı, icardiye ceza sahasında dokunmaya korkuyorsun, mertens yedek kalmaya başladı ondan göremiyoruz. Tiyatro izliyoruz resmen. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

https://x.com/lemarkespors/status/1720341240292442527?s=20

Bu adam da igne bagimlisi oldu manyak azcik otur dinlen. bisey olursa sorumlusu hoca

Gercek mi bilmiyorum haber de komik zaten

fuckir maas aliyo musun cidden akli selim mesajlar degil. galatasaray’in kotu besiktas’in iyi oldugu bi sezonda gercekleri goreceksin zaten ama pisman olacaksin yazdiklarina. Sonra erden timur gel bizi kurtar ingaaaa 😂

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya, 03.11.2023 11:18 tarihinde dedi ki:

https://x.com/lemarkespors/status/1720341240292442527?s=20

Bu adam da igne bagimlisi oldu manyak azcik otur dinlen. bisey olursa sorumlusu hoca

Gercek mi bilmiyorum haber de komik zaten

fuckir maas aliyo musun cidden akli selim mesajlar degil. galatasaray’in kotu besiktas’in iyi oldugu bi sezonda gercekleri goreceksin zaten ama pisman olacaksin yazdiklarina. Sonra erden timur gel bizi kurtar ingaaaa 😂

Alıyorum 1905 tl, yersen. Gerçi yemişler vardı zamanında, arşivden alıntılasam yüzü de kızarmaz, öyle yüz ki deve derisi gibi, keselesen koluna yazık sdf

Futbolcusundan yöneticisine, yöneticisinden başkanına itiraflarla dolu olan görüntüleri inkar edebilen kafa yapısındaki adama benim şundan gayrı diyecek sözüm yok "düşünceleri o kadar yanlış ki zıttı bile doğru değil" 

Olum gs düşmanı falan da değilim yani iyi kaliteli takım, güzel oyun. Beşiktaşı pohpohlayacak halim yok heralde. Keşke ŞL yi hakkınızla alsanız gurur duyarım. 

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx, 03.11.2023 12:16 tarihinde dedi ki:

2 sezondur en çok kollananlar bu fbjk örgütü zaten, utanmadan gelip bu konuda konusabiliyorlar hala inanılmaz tabi ama fuckir farklı bir konu. Bu olayları obsesif kompulsif bozukluk derecesinde takıntı haline getirmiş, profesyonel yardıma ihtiyacı var.

Bize gelince profesyonel yardım size gelince dua. Ne güzel iş sizin ki bedava

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...