Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Bu arada hakeme de 2 laf etmek lazım. Art niyetli olduğunu asla düşünmüyorum gencecik hakem fakat musratinin yüzüne baka baka, yüzüne direkt omuz atıyor önünde. yumruktan bir tık az, sarı verirsin be hocam. Rafa topla dönüyor direkt rafaya giriyor arka bomboş sarı verirsin be hocam. Rafaya öyle taban giriyor takla attırıyor VAR a gitmezsin be hocam direkt kırmızı verirsin yani. Beşiktaşa verilen masuaku hariç tüm kartlar doğru. hepsi kartlıktı. 

Hacıosmanoğlu anadolu takımlarını koruyacağız dedi yüzde yüz katılıyorum, koruyun. Büyüklere kıyak geçmeyin ama olanı da verin.

Omar colley faul diyip gol iptal ediyorsan. Bu durumda 10 kat itme olan el nesry e kesin penaltı vermen lazımdı ki bana göre ikisi de devam.

Sosyal ağlarda paylaş

Rafa Immobile tabii ki damga  vuracak. Cher Ndour'un assisti bambaşka bir olay.

Rashica kadronun gerisinde kalıyor ama daha acil noktalar var sol kanat ve stoper gibi buraya takviye şart. Yabancılardan çıkılıp geçilse harika olacak da çıkamadık hala. Özellikle stoper. Samsun ve antalya maçlarında çok pozisyon veriyoruz. Takım hücuma bu kadar seri çıkarken savunmayı geliştirmemiz şart.

rafa hareketine inanılmaz sinirlendim. Adam boşuna efsane olmuyor şu harekette sezonu kapatabilirdi. Efsane topçu getiriyorsun bu hareketi sarı ile geçiştiriyor. Messi'ye yaptıkları gibi takımın her pozisyon sonrası hakemi çevreleyip baskıya alması lazım. Antalya baktı 1 gitti dedi 2. de indiririm..

neyse Beşiktaş'ım şıkır şıkır 

Sosyal ağlarda paylaş

Angelo ve Cher Ndour başkanın başarısı gerçekten. Güzel taktik buldular, gençleri veriyorlar bize  

Cher ndour 1m euro yıllık ve aylık ödeme bile yokmuş resmen köle 😄 

Angelo 21 yaş altı en iyi dribblingciymiş çok garip istatistikleri var. Akar gider sağdan. Bence lazımdı ama çok tecrübesiz işte

sol açık ve stoper bekliyoruz 

Sosyal ağlarda paylaş

Geçen yıl 5. olmuş kulüp taraftarına 5. lik sizin için başarıdır deyince niye sinir krizine giriyosunuz ben onu anlamadım? Yok iqsuz yok ban bilmem ne. beşiktaş bu yıl en fazla 5. yada 6. olur. Bu benim fikrim ve geçmişe bakarak bu fikrimi destekleyebileceğim somut örnekler var. Şimdi klavyeye kin ve nefret kusmaya devam edebilirsiniz. akpyi fazlasıyla hak ediyor beşiktaş taraftarı. Düşünce yapısına bak. akp sizin kadar despot olsa halk darbe yapar. Siz duymak istemiyosunuz pembe rüyalarda yaşamaya devam edip kırlarda bayırlarda koşmak istiyorsunuz diye gerçekler konuşulmasın mı? Göreceğiz zaten Avrupa kupalarında boyunuzun ölçüsünü. Ne Fener ne de Galatasarayın zekatı kadar başarılı değilsiniz. Bu gerçeği kabul edemiyor oluşunuz niye benim problemim olsun? 

Ps. 15 mt ofsaytla gelen gole bir adet bile beşiktaş jimnastik kulübü taraftarının çıkıpta “evet ya bu nası rezillik resmen hak yedik keşke nizami olmayan golümüzü iptal etselerdi” dediğini de görmedik. Aksine hakemlerim yenmemiz lazım diyorlar 🙂  

TheGreatWall tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...