Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş veya oynadığı rakipleriyle karşılaştığı maçlarda şu oldu bu oldu diye yazmak artık bence gereksiz.  3 kere var protokolü çiğnendi beşiktaşa karşı. 3 yanlış karar değil 3 kere var protokolünü ezdi geçti adamlar hepsi aleyhimize bir de sdf

Yarış da yokuz o yüzden bjk > ts lobisi oldu burda. 2 düşenden beşiktaş daha ağır bastı. GS veya FB ile oynasak herkes biliyor ki 0-0 giden bir maçta o penaltıyı var vermesin rivadan telefon gelirdi yine verdirirlerdi. Biri önde ise işte "çekme yetersiz" vs vs gibi kılıflarla eyyama yatarlardı. 

Pozisyon net penaltı tartışmaya bile gerek yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Al Musrati'de bitti diyorlar.  Fener istemişti 20m euro çekmişlerdi, Braga bizim istediğimiz diğer adamı alınca boşa çıktı, geliyor herhalde.

Ek olarak Başar Önal var. U19'dan forvet. Bu da güzel transfer oldu, 

Şimdi transferler iyi tabii. Muci özellikle vizyon transferi 1-2 sene sonra çok iyi paralara gidebilir, uzun zamandır hatta hiç gelmedi böylesi. 

ancaaakk

Başkanın şu ana kadar gösterdiği performans ANÇ'den farksız. Fırsat transferlerine girmeyeceğiz dedi, transfer yapmayarak Antalya ve Trabzon maçları ile avrupa hedefini riske attı. Sponsor paralarını transfere yedirmeyeceğiz dedi, Arçelik anlaşmasından sonra transferler açıklandı. eee? 

psg kankim chelsea eski dostum demekle de olmadı bu iş 

neyse transferler heyecan uyandırdı. 3. bitirip Ziraat'i almak en güzel başarı olacak zaten bu yıl

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben takımın ne oynadığını anlamadım. Muçi bir şeyler yapacak gibi ama hücum stratejisi o kadar yok ki vurayım bari diyor, uzaklardan deniyor. Böylesine ihtiyacımız vardı. 

Musrati çok eleştiriliyor da adamın daha ilk maçıydı. Gedson, Cenk, Salih gitmeli artık. Zaten ikisi ile sözleşme yenilenmeyecek ama gedson'ı 10m €'a okutursak harika olur. Rosier'ın kalmasını isterdim, şu kadroda oynar gibiydi svensson değil niye onur tercih edildi kimse anlamadı. 

Taraftarın abuş ve ghezzali hatta gedson'ı ıslıklaması çok kötü, taraftar profili de saçmaladı iyice. Neyse son 3 maçta gol yemedik :fsd

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...