Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garaj Satışı v3

Gigabyte

Öne çıkan mesajlar

Selamlar. Bebek yolda masraflar aldı başını gidiyor ben de elde kullanmadığım ürünleri satışa çıkartayım istedim.

1- 480 gb sata ssd (marka model görsel eve gittiğimde düzenleyeceğim) garantisinin devam ediyor olması gerekli yedek laptop için almıştım ama neredeyse kullanılmadı... 350 TL 

2- Pny Pro Elite 250gb (minnak olanlardan) harici ssd siyah renk 26 Şubat 2021 faturalı ve çok az kullanıldı. 880/900 mbs - 400 TL 

3- Juul Pod ve taşınabilir şarj aleti. Podlar sağlam değil UK den alınma. ikisi birlikte 500 TL

4- Iqos 3 duo holder siyah renk. Şarj aletini otelde yürüttükleri için sadece holder mevcut. 300 TL 

5- Dell 27" SE2719HR 75Hz model monitör. Ekranın sol kısmına silikon teması sonucu çıkarmak için birazcık çizildi. Ancak ekran açıkken hiç bir şekilde fark edilmiyor, ölü piksel yok. (price check)

6- M-audio air 192 4 ses kartı 1000 TL 

7- Shure Sm7b mikrofon / tekliflere açığım

8- MacBook Pro mid 2014 15" 16 gb ram 480ssd (OWC ssd takılı) Batarya değişim istiyor 1-2 saat kullanım mevcut / Tekliflere Açığım.

9- AirPods Pro - Şarjı sorunsuz halen %100 kapasiteyle çalışıyor oldukça temiz durumda. Kutusunda cepte taşımaktan ötürü kılcal çizikler mevcut yanımda bolca gezdirilmiş az kullanılmıştır şubata kadar garantisi mevcut/ Tekliflere açığım

Sosyal ağlarda paylaş

On 11.07.2022 at 03:38, Gigabyte dedi ki:

5- Dell 27" SE2719HR 75Hz model monitör. Ekranın sol kısmına silikon teması sonucu çıkarmak için birazcık çizildi. Ancak ekran açıkken hiç bir şekilde fark edilmiyor, ölü piksel yok. (price check)

En son 2021 yılı sonunda 2500 TL ye sıfırı satılmış. Resmi var mı_? Çok kötü değilse fiyat teklifi verelim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...