Jump to content
Bone

Çizgiyi gerçekçi insan yüzüne çevirmek (bende olmuyor yardım)

Öne çıkan mesajlar

§ 31 Ağu 2021, 20:34

Corridor Crew'ın bir videosunda gördüm, şöyle bişi varmış:

https://colab.research.google.com/github/bycloudai/StyleCLIP-e4e-colab/blob/main/notebooks/e4e%2BStyleCLIPglobal.ipynb

1- File -> Save a copy a Copy in Drive diyoruz (biraz bekliyoruz)
2- Open in new tab diyoruz
(aşağı olan okların üstüne basıp child cell'leri tek tek minimize edebiliriz)
3- e4e Setup diyen yerde Play tuşuna bir kere basıyoruz (biraz bekliyoruz)
4- Sol tarafta Files (Klasör simgesi) altında encoder4editing diye bir klasör var, istediğimiz resmi oraya atıyoruz
5- Input Image altında "image_name:" yanına biraz önce yüklediğimiz resmin adını yazıyoruz
6- e4e Compilation'a basınca resmin düzenlenmiş halini göstermesi lazım (bende hata veriyor)
7- StyleClip diyen yerde Play tuşuna bir kere basıyoruz (biraz bekliyoruz)
8- StyleClip Body'e basınca düzenlenmiş resmin büyük halini çıkartıyor.

bana verdiği hata şu:

Spoiler

m5wazwJ.png

uXPtFTh.png

bir de siz deneyin bakalım Google Drive'la alakalı bişi mi anlamadım (videoda söyledikleri talimatları yaptım)

video dediğim şu (19.35'de başlıyor anlatım)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Eyl 2021, 10:21

aynı yerde bende hata aldım fyi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Eyl 2021, 12:47

In addition to the requirements mentioned before, a pretrained StyleGAN2 generator will attempt to be downloaded, (or manually download from here).

google drive linkleri patlamış, onunla ilgili hata alıyorsunuz herhalde:

Spoiler

Too many users have viewed or downloaded this file recently. Please try accessing the file again later. If the file you are trying to access is particularly large or is shared with many people, it may take up to 24 hours to be able to view or download the file. If you still can't access a file after 24 hours, contact your domain administrator.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...