Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2042 & Squad İçerik Videolarım

themadturk

Öne çıkan mesajlar

6 saat önce, Xenocide dedi ki:

1942'den beri tryhard pilotumdur ?

bu vasat oyun yerine bf1 bfv gelsene bi lövyeyi vereyim.... zaten ilk gün yaptığın montajı koymuşsun kendin bile iki haftadan sonra bırakmışsındır oyunu savundun o kadar sdf.
madtürk de pes etmiş, tam kanala yüklendik tarihin en patlak bf oyununa denk geldik diyodur içinden.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben sezon starti ve optimizasyon patchini bekliyodum, eli kulaginda saniyoduk, sezonu hazirana ertelediler, patchden de haber yok. Bf5 gibi abandon mu edicekler anlamadim ki. Merakla bekliyoruz yani gelicek olan ilk yamadan sonra donerim ben oynamaya.

Sezonu hazirana ertelemeleri cok boktan ama. Hypei kaybettikleri icin sanirim hizli davranmaktan vazgectiler.

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, goldbären dedi ki:

bu vasat oyun yerine bf1 bfv gelsene bi lövyeyi vereyim.... zaten ilk gün yaptığın montajı koymuşsun kendin bile iki haftadan sonra bırakmışsındır oyunu savundun o kadar sdf.
madtürk de pes etmiş, tam kanala yüklendik tarihin en patlak bf oyununa denk geldik diyodur içinden.

madtürk pes etmez.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Xenocide dedi ki:

Abi ben sezon starti ve optimizasyon patchini bekliyodum, eli kulaginda saniyoduk, sezonu hazirana ertelediler, patchden de haber yok. Bf5 gibi abandon mu edicekler anlamadim ki. Merakla bekliyoruz yani gelicek olan ilk yamadan sonra donerim ben oynamaya.

Sezonu hazirana ertelemeleri cok boktan ama. Hypei kaybettikleri icin sanirim hizli davranmaktan vazgectiler.

herkesin özellikle uzun dönem fanların bu halde olduklarında eminim. Bir tane düzgün optimizasyon ve içerik güncellemesine bakar. Aylardır ağlayanlar hiç bir şey olmamış gibi tıpış tıpış oynamaya başlar deli gibi. Bf topluluğu tıpkı chp seçmeni gibidir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...