Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2042 & Squad İçerik Videolarım

themadturk

Öne çıkan mesajlar

8 dakika önce, Xenocide dedi ki:

goldbaren iyidir. amip olamayacak kadar geniş kütlelidir bildiğim kadarıyla ayrıca. ama bazen tarhana kokuyo işte ?

yok goldbaren için demedim zaten, yukarda bir arkadaş pes edeceğin günü iple çekiyorum demişte onun için dedim ? Kendimi shawshank redemptionda gibi hissettiriyolar, pes etmemi bekliyorlar( nedense? lol) bir gün bokun içinden çıkıp buradan kurtulacagım adım gibi biliyorum ? 

Sosyal ağlarda paylaş

On 12.12.2021 at 19:19, incredibull dedi ki:

içerik & editler umutsuz vaka, pes edeceğin günü iple çekiyorum

bir önceki post attıgında boklamak için, 9 ekimde 1100 abonem varmış, üşenmedim baktım.Şimdi 1800 abonem var. Haters gonna hate. Arada gel yine dislike at, için soğusun aslan. Öpüyorum seni kal sağlıcakla.

Sosyal ağlarda paylaş

bir kaç video izledim oyunda hatalar düzelmiş gözüküyor daha bi oynanabilir gibi ama grafikler çok kötü geliyor bana ya. 10 yıl önce çıkan bf4 grafikleri bile daha iyi geliyor bana. bir kere çok parlak oyun sanki apex legends oyununun bf modu gibi. hatta hem oynanış hem grafik açısından  bf5 bundan çok daha iyiydi bence. oda bu oyun gibi baya kötü çıkış yapmıştı ama zamanla baya düzeltmişlerdi.bunda o hatalardan ziyade farklı bir şey var tam tarif edemiyorum ama bu oyun sanki bf değil farklı bir oyun gibi

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

8 dakika önce, Esnaf dedi ki:

bir kaç video izledim oyunda hatalar düzelmiş gözüküyor daha bi oynanabilir gibi ama grafikler çok kötü geliyor bana ya. 10 yıl önce çıkan bf4 grafikleri bile daha iyi geliyor bana. bir kere çok parlak oyun sanki apex legends oyununun bf modu gibi. hatta hem oynanış hem grafik açısından  bf5 bundan çok daha iyiydi bence. oda bu oyun gibi baya kötü çıkış yapmıştı ama zamanla baya düzeltmişlerdi.bunda o hatalardan ziyade farklı bir şey var tam tarif edemiyorum ama bu oyun sanki bf değil farklı bir oyun gibi

128 kişi işi biraz grafik downgrade i getirdi büyük ihtimal. bf5 in gunplay i buna 5 basar bencede. ama çok sevdigim bir oyun degil bf serisi içinde. Farklı şeyler dediğin biz biraz gelenekselciyiz. Artık fps dünyası bu yöne evrildi, biz büyüdük kirlendi dünya ? Bir bad company 2 bf3 gibi efsaneler gelmez büyük ihtimal. Ama ben oyunu sevdim, düzgün bakılırsa adam olur ayağa kalkar diye düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 15.12.2021 at 14:22, themadturk dedi ki:

yok goldbaren için demedim zaten, yukarda bir arkadaş pes edeceğin günü iple çekiyorum demişte onun için dedim ? Kendimi shawshank redemptionda gibi hissettiriyolar, pes etmemi bekliyorlar( nedense? lol) bir gün bokun içinden çıkıp buradan kurtulacagım adım gibi biliyorum ? 

okumandamı yok abi senin? sana amip demedim. ayrıca içinde am geçiyor diye güldürmüyor beni. amla sikle gülmüyorum öyle. Osuruga güleri ama bak.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...