Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tutanak tutmamisken ikame arac konusu

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

Selam, gecen gun annemi hastaneye goturmustum, otoparktan cikarken dangalagin biri iki arabanin arasindan cikip yandan benim araca carpti. Acemiligime ve o anki malligima gelince tutanak falan tutmadan arabayi kenara cekip parkettim, haliyle sonradan da foto cekip de tutanak tutamadim shhfagsggd

Herif orta yasli pespaye bi tipti, araba da sahindi falan, ne telefon verdi ne bi sey, agladi falan, ben de polistir mahkemedir ugrasmak istemedim, tamir masrafimi ustleneyim dedim

Fakat kapi baya goctu, boya da sokuldu, ic aksaminda problem yok ama yukardan hafif acik kaliyo, kapi degisimi gerekebilir diye dusundum. Hem onceden kalma hasarlar da var falan, onlar da aradan ciksin istedigim icin tamir biraz vakit alacak

Hal boyleyken kasko tamir suresince ikame arac falan verir mi? Yoksa baska bi alternatifim var mi arac kiralama haricinde?

Sosyal ağlarda paylaş

Benim aracıma park halindeyken çarpıp kaçıldığında acentem bana aracı bıraktığım saat ve bulduğum saati içerecek ve diğer tüm detayların olduğu bir dilekçe yazdırmıştı. Bu beyana esas onarım talep edebileceğimi söylemiş, ve ikame araç vermişlerdi. 
bu sürede gerekli parçanın gelmesini beklerken kendi tasarrufumdaki onarımları da yaptırmıştım. 
Kısacası firmaya çok bağlı olmakla birlikte kaza tutanağı olmadan acentenin de yönlendirmesiyle benzer bir şekilde çözebileceğin bir senaryo olabilir. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...