Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pc'den tv'ye modem üzerinden görüntü aktarımı

Pordakal

Öne çıkan mesajlar

Salonda samsung 50mu7000 4k dlna destekli modeme kablo ile bağlı tv var, bulunduğum odada yine aynı modeme bağlı pc. laptop kullandığım zamanlarda hem laptop hem tv kablosuz olarak birbirlerine bağlıydı ve tak diye bağlanıyolardı birbirlerine.

şimdi kablo ile birbirlerine bağlılar ama aynı şekilde birbirlerini görmüyo. kablosuz denesem odalar arası mesafe uzak o yüzden gerekli bağlantı sağlanmıyo.

benzer bişeyi aranızda yapmış kimse varmıdır. pc'yi modem bağlantısı üzerinden tv de kullanmak istiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Pordakal dedi ki:

oo varmış, dakka 1 gol 1 oldu. minimize big picture dedikten sonra herşeyi full yansıtıyo. çok makbule geçti.

ha bu arada istersen direkt masaüstünü göstererek açılabiliyor big picture yerine, seçeneği var options'da. kalite, çözünürlük, hardware/software encoding vs de var. gpu amd ise cpu'yu kullanmak daha iyiydi ama, amd'nin gpu encoder'ı biraz başarısız nvidia'ya göre.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Sam dedi ki:

güle güle kullan, sadece oyunlar değil, herşey için kullanabilirsin. ?

samsung harici tv'lerde hala yok ama sanırım aklında olsun, tv değiştirecek olursan ileride kontrol edersin alacağın tv'de var mı app diye.

TV almadan app var mı nasıl kontrol edilir? Sitesi falan mı var yoksa Steam'de mi yazıyor?

Sosyal ağlarda paylaş

steam link app android ve ios'te var bildiğim ama sanırım samsung harici başka tv platformlarında yok. tabletten filan tv'ye aktarılıyor mu bilmiyorum, denemedim ama sanmıyorum. ya da steam link aygıtı lazım işte. apple tv'de görmedim, yok galiba.

hangi aygıtta kullanmak istiyorsan onunla beraber steam link yazıp bir aratmayı dene istersen.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...