Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sıvı soğutmama ve hdd'me bir şeyler oldu.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Pompa çalışırken sanırım ışığı yanıyordu. PC'ye herhangi bir işlem yaptırıp bir gözlemleseniz hiç arada duruyor mu diye. Eğer pompa durmuyorsa sırada fan var. Aslında fan çalışmasa bile boşta iken filan sırf radyatörden geçen su bile belli bir serinlik sağlar. Eğer o da çalışırsa ve işlemci sıcaklığı hala 70 filan ise bence sorun macunda. Sonuçta anakart montajını doğru yapamayanlar bence onu hiç beceremezler veya özenmemişlerdir. Onu da kontrol edin derim. Bende Carbide 250D kasa var içi daracık AMD 2600X işlemciyi boşta 45 oyunda 70 civarı tutabiliyor bu 120'lik sıvı soğutmalar. Siz de bu değerleri hatta daha iyisini yakalamalısınız.

Sosyal ağlarda paylaş

abi hep 40-45 zaten boştayken. mesela şuan render alıyorum 40'da ilginç bi şekilde. ama heralde ani bi çıkış fln oluveriyor. ben baya gıcık oldum bu alete ya değiştiricem heralde.

şu sıvı soğutmanın fanı çok sinir bi ses çıkarıyor. elimle kasayı dürtünce susuyor fln sürekli işte. bunun çözümü de yok heralde? sırf onun için değiştirebilirim. ikinci el okutsam falan sıvı soğutmayı şöyle güzel sessiz fln bi fan parası çıkar gibime geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...