Jump to content
adamınbiri

Yurtdışında iş bulmak/açmak

Öne çıkan mesajlar

§ 24 May 2019, 16:39

bildigim kadariyla, amsterdam icin dogru mudur bilmiyoru , hospitality alaninda daveti sana sadece buyuk oteller veriyor , karsiliginda 1-2 yillik sozlesme imzalatarak. Tanidik isyeri sahibi bulman lazim alternatif olarak , cunku seni davet eden kimse , devlete ` bu adam yuk olmayacak , efendi efendi caliscak` tarzi bir belge imzalayip vermek zorunda fln , tanimayan kimse o topun altina girmek istemeyebilir. 

Avrupada boyle en azindan bildigim kadariyla. Kanadanin experience visa kategorisini incele, sanirim avustralyanin da var, is tecruben yeterince vardir,elinde diploman var,ingilizce de vardir desek iyi puan alirsin,internetten basvuruluyor ve kura ile aliyorlar fln kabaca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 May 2019, 16:39

aikla kıskanmış olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 May 2019, 17:19

çalışma iznin varsa uygun demiş

çok isteseydi davet atardı işi resmiyete dökerdi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 May 2019, 22:04
On ‎18‎.‎05‎.‎2019 at 14:53, mardox dedi ki:

Bir gece ansızın...

images?q=tbn:ANd9GcT7wSEvhtWoAeuZMEe9L0M

😁

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 May 2019, 05:23
On 16.05.2019 at 19:25, adamınbiri dedi ki:

Baktım, daha önce gemilerde çalışmayanları cruise gemisine almıyolarmış. En azından başvurduğum 4 farklı şirkette bunu söyledi. Belki genel bi yalandır bilmiyorum 🙂

2011den beri cruiseda çalışırım, hayatımda böyle bir yalan duymadım.

gemiler her zaman aşçı alır, ama low class filipinli/hintliyle falan galleylerde çalışırsın, çalışma şartları hakikaten ağırdır. en ufak gemide 2000 kişi,400 500 personel olur ve hepsine 3 öğün yemek yapman gerekir.

ABD'de aşçı olarak iş bulmak hakikaten kolay. H2B(sezonluk çalışma vizesi) ile gelip, daha sonra kalabilirsin.

Kaçak kalsan bile abdde polisin senden kimlik vs. sorması yasalara aykırı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...