Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korn - Another Brick In The Wall

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

class of 99'dan beter olamaz olmaz
korn yapmışsa azcık da olsa deneyimlerini ve yeteneklerini hissedersin
ne kadar kötü yapmış olsalar da class of 99 mıdır nedir onun kadar berbat olamaz.
yine de dinliycem tabii daha iyi bir yorum yaparız[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

yaa niye herkes covera bukadar karsı bence gayette guzl ve gaz bi şarkı kendilerinden birsuru sey eklemişler bassları harika vokali harika bi şarkı solosundada bi sorun gormedim doguru durust calmamıs demişsiniz[signature][hline]benim moderator oldugum site su an cok bişi yok ama siz gelin kayıt olun buyutelim
benim postlarım
Sosyal ağlarda paylaş

Bence duygusal davranıyorsunuz, ki bu çok normal...

Cover'a karşı olanları da anlayamıyorum, pek çok klasik, eski şarkı tekrar yorumlandı ve bence onurlandırıldılar. İyi yorumlayan oldu kötü yorumlayan oldu, ancak eski bir şarkı üzerinde emek harcamak ve onu tekrar güne taşımak saygın bir iştir.

Bu konunun özelinde ise, evet, güzel bir cover olmuş. Vokal çok usta. Gitar becerememiş fikrine de katılmıyorum buram buram Korn kokan bir gitar yapmıi, PF taklit etmek yerine.

Ellerine sağlık iyiki de yapmışlar.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L45
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L34
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L18
Sosyal ağlarda paylaş

bence hic güzel coverliyamami$lar..! bide live performanslarida ayri bi rezalet olmush.. marilyn manson güzel coverlamisti bu sarkiyi..[signature][hline]Your impossible ego fuck is like a
Megalomaniacal tab on my tongue
You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu nedirki şimdi yaa korn one coverı kotu kaka korn wall coverı kotu kaka snoop dogg sad but true coverı eglenceli amacınız eglencemi aramka muzikmi? muzikse snoop dogg niye ii eglenceyse kornu niye bu kadr eleştiriyosunuz??[signature][hline]benim moderator oldugum site su an cok bişi yok ama siz gelin kayıt olun buyutelim
benim postlarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...