Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11 hazirana ertelendi internet

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Telekoma dava acicam. telefon faturam bu ay 152m geldi ve bunun yaklasik 70 m i internet ancak ben interneti bu ay neredeyse kullanamadim telefon faturasi neyse bu aki paket kullanimi bosa gitmis olucak bu tedbirsizligin bir faturasida telekoma cikmali diye dusunuyorum gerekirse dava acacam. AIHM de. Sonuna kadarda savunacagim desteklerinizi bekliyorum. sizlere bi kac gune kadar mail adresi birakicam oraya sizde mail atarsaniz sevinirim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 13 June 2003 03:03 tarihinde demiş ki:
Bu iş 22 sine kalırsa olay çıkar ben o kadar sölüorum size. Merkezleride Ankara'da içeri ana avrat son ses söve söve girersem nolur acaba :)[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)

Devletin bir kurumuna ve devlet memuruna hakaretten içeri girersin. Eğer bunu 3 kişiden fazla kişiyle (yanındakilerin yapmasına gerek yok sana engel olmamaları bile yetebilir) yaparsan da ayrıca çete kurmaktan yargılanırsın ki bu dava DGM de açılır. DGM de açılan bir davadan 2 seneden önce günyüzü göremezsin. Bence sen en iyisi sakin ol.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
civciv, 13 June 2003 05:15 tarihinde demiş ki:
Telekoma dava acicam. telefon faturam bu ay 152m geldi ve bunun yaklasik 70 m i internet ancak ben interneti bu ay neredeyse kullanamadim telefon faturasi neyse bu aki paket kullanimi bosa gitmis olucak bu tedbirsizligin bir faturasida telekoma cikmali diye dusunuyorum gerekirse dava acacam. AIHM de. Sonuna kadarda savunacagim desteklerinizi bekliyorum. sizlere bi kac gune kadar mail adresi birakicam oraya sizde mail atarsaniz sevinirim..

Dava acmak yurutmek sonuclandirmak kolay ismi ya acmasina acalim surunmekten baska bi ise yaramaz sonuc koca bi hic olur bos yere 1 seneden fazla ugrasmis oluruz zarari yine bize..[hline]What does not kill,makes stronger.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 13 June 2003 05:35 tarihinde demiş ki:
said:
Afterdeep, 13 June 2003 03:03 tarihinde demiş ki:
Bu iş 22 sine kalırsa olay çıkar ben o kadar sölüorum size. Merkezleride Ankara'da içeri ana avrat son ses söve söve girersem nolur acaba :)[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)

Devletin bir kurumuna ve devlet memuruna hakaretten içeri girersin. Eğer bunu 3 kişiden fazla kişiyle (yanındakilerin yapmasına gerek yok sana engel olmamaları bile yetebilir) yaparsan da ayrıca çete kurmaktan yargılanırsın ki bu dava DGM de açılır. DGM de açılan bir davadan 2 seneden önce günyüzü göremezsin. Bence sen en iyisi sakin ol.

Tamam o zaman bende hızlı bir şekilde vur kaç yapacam :)[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar Tuketici birligne bu dilekceyi bir sekilde ulastirirsaniz ki ulastirin daha sonra bu dilekceler TT mun huzurunda degerlendirilecektir ve ne kadar cok olursa o kadar faydali olucak

---------

TÜKETİCİ BİRLİĞİ’NE BAŞVURABİLİRSİNİZ
Türk Telekom’un bu yöndeki açıklamasını yetersiz ya da haksız bulan aboneler Tüketiciler Birliği’nin web sitesi üzerinden http://www.tuketiciler.org/belgeler/tt-ayiplihizmet.doc adresinde bulunan şikayet dilekçesini doldurup “Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı”na ulaştırarak uğradıkları zararın tazminini talep edebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...