Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone pil değişimi

Celtics

Öne çıkan mesajlar

6 plus'ın batarya nanay. %76 sağlık ömrü gözüküyor. arada şarj %20-30'dayken kapanmaları oluyor. telefon iyice ağırlaştı vs.

2018 sonuna kadar garanti olsun olmasın 129 tl'ye orjinal pil değişimi kampanyası varmış. şimdi ben bu telefonu 1 sene daha kullanma niyetindeyim. tel %20-30'dayken kapanma sıkıntıları otomatik olarak gider değişirsem ancak bu yavaşlama sorununa da bir nebze olsun çare olur mu? yok o güncellemeyle alakalıdır, pil değişse de fark etmez derseniz yeni telefona daha yakın tarihte geçicem hiç uğraşmayıp.

tecrübesi olan varsa yazsın da nasiplenek ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bundan 3 hafta önce değiştirdim ben de iphone 6+'ın pilini. dediğin gibi benimki de sağlık olarak 75 80 falan gösteriyodu ama 20lerde 30larda kapanıyodu son zamanlarda. ben yavaşlama olayını en aza indirebilmek için kapatıyodum o pil tasarruf modu tarzı olan şeyi zaten o yüzden bütün gün şarjdaydı nerdeyse telefon :D

20 dakkalık ofis - otel arası yolda %50 pili gittiğini biliyorum ve tek yaptığım düz bir whatsapp konuşması. neyse zorlu'da randevu bulup gittim değiştirttim şu anda yeni telefon almış gibiyim. 1 tam gün çok rahat götürüyor telefon. hatta dün öğlene doğru 100lemiştim şu anda hiç şarj etmeden 32 şarjım.

kesinlikle değer yani o parayı vermeye. yeni telefon almaktan kurtuldum resmen. 2 sene daha götürür bu beni böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Değiştiren arkadaşlar memnun mu? Benim pil de iphone 6+ta 50%nin altına düşünce hemen bitmeye başladı. Apple storeda değiştirmek için randevu gerekiyor mu? Dışarıda değiştirsem sorun yaşar mıyım?

Şunu alsam kendim değiştirebilir miyim?

http://www.deji.com.tr/iphone-6s-batarya-mucize-batarya-deji-2200mah
Sosyal ağlarda paylaş

benim 6S'in kasasındaki minicik çatlaktan dolayı hiç bir yetkili servis kabul etmemişti en son yazıcıoğlunda değiştirttim 110 liraya. o kadar kolay açtı ve değiştirdi ki adam gözümün önünde ulan bu muymuş dedim. belki göründüğü kadar kolay değildir ama bildiğin ince maket bıçağına benzer bir alet ile yarım dakikada açtı adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

Değiştiren arkadaşlar memnun mu? Benim pil de iphone 6+ta 50%nin altına düşünce hemen bitmeye başladı. Apple storeda değiştirmek için randevu gerekiyor mu? Dışarıda değiştirsem sorun yaşar mıyım?

Şunu alsam kendim değiştirebilir miyim?

http://www.deji.com.tr/iphone-6s-batarya-mucize-batarya-deji-2200mah

ben apple'a randevu ile gidip değiştirttim. hatta adamlar 5e doğru olduğu için randevum bi soraki gün teslim ettiler telefonu. 5 dakkalık iş yani normalde. o yüzden randevu alıcaksan sabah saatlerine al ki adamlarda kalmasın boşuna telefonun. ben baya memnunum aynı eskisi gibi oldu işte pili.

6+'a taktırdım bu arada pili
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...