Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunlardaki unutulmaz anlar...

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

Murray efsanedir hehe :) birde onun planescape versiyonu vardır, hernekadar onun kadar komik olmasada oda iyidir. Birde aklıma gelmişken tabi Baldur's Gatede efsanevi Lilarcor(kılınç) vardır :)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Enginar, 04 Kasım 2004 13:17 tarihinde demiş ki:
Larry 7 de ki tek bacakli, tek gözlü, sakalli korsan hatun peg e sex deyince çikan o içli nooooooooooooooooo sesi hala kulagimdadir.

lol unutulmamış hakkaten.
ama larry 7 de pek bişeyi unutmadım ben zaten : )
ah vicky wah vicky.
starcraft ın replikleri aklımda çınlıyo yıllardır,2 yıldır oynamama rağmen.zeratul özellikle.o ne karizmadır.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendo
Sosyal ağlarda paylaş

Homeworld:Cataclysm...
Oyunun sonlarına dogru...koca fılom bentusılerden yardım ıstıyoruz...adamlar vırusle savasamazsınız bızde savasamayız dıyerek kacmaya calısıyorlar...o yardım edın uleyn gazıyla adamların hyperspace modullerıne dalıyoruz...yok edıyoruz adamlar kalıyorlar ama donup bıze saldırıyorlar...butun fılo felc oluyor ıkı dakkada o sıradakı konusmalar olaylar sok etkısı yaratıyor tabı...vay bee ne oyundu..[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler ihtiva edebilir(eder)
Call Of Duty: pavlov da 5 katlı bir evde evi aldıktan sonra paso almanın gelmesi binanın etrafında tankların gördüğü anda beni öldürmesi.Bu olay üzerine moralim bozulmuştu ağlayasım gelmişti sinirden.Almanlara küfrettim felan bol bol.Hatta oyunun şifrelerini aradım ilk kez(en zorda oynuyordum sağlık pakedi yok)
Farcry: birçok olay var enteresan.Hand glide a (Tükçesi ne bunun ) binip yamaçtan süzülürken karşıdan gelen helikopteri görmem daha sonra aşşağıya inme fikrimin sudaki 2 tane bot tarafından bozulması akabinde ormana dalıp adamlardan kaçmam.Trigenlerle kapalı mekanda buluştuğun bölüm.
AvP: Alien:duvarlarda şerefsiz şerefsiz tırmanıp kuyrukla head shot yapıp tekrar saklanmak.Predator : Spear gun la headshot yapmak ve ha ha ha sesini duymak,self heal olayında çıkardığımız ses.plasma caster,mızrakla tek vuruşta rakibi parçaladığımızda çıkardığımız ses hepsi büyük haz veriyor bana mwhahaha. Marine: çok sessiz bi yerde devam ederken arkama tavanda duran alien in düşmesi ve bana saldırması.
NWN : Deekin ....
BG2:irenicus ile karşılaşmalar.Elinde holy avenger olan keldorn un cort diye viconia yı doğraması
Kotor revan olduğumuzu öğrenmek
HL havalandırmaya girdiğimizde her zaman iple komandoların inmesi yerine o hayvan helikopter in içeri düşmesi.
Karanlık odaya girince komandoların sizi yakalaması.Ardınnan sizi götürlerken komandolar arasında geçen konuşma
what will we do with this body
which body ?
hahah
hahah
g man i görmeniz.Opposing force da gordon freeman ayın elemanı resmi.
Gordonu portala atlamadan önce görmek.[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta malup olursun"
Zaknafein Do'Urden

[Bu mesaj Sparkcaster tarafından 04 Kasım 2004 20:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Warcraft Reign Of Chaostaki Human ve Orc cinematicleri..hele o Gromun Thrall için kendini feda etmesi,Arthasın Terenası öldürmesi harikaydı...Frozen Thronede Undead son cinematic,çok iyiydi...Call Of Duty Rus bölümlerinde Stalingrada girdiğimiz bölüm...Diablo II de 4.Actta Diabloya giderken yoldaki meleğin Hadriel di adı galiba,"Procced,Hero into Terrors Lair" demesi...Red Alert 2 de Eva'nın ve Soifa'nın geçtiği tüm cinematicler..Bir keresinde de Csde dustta ortada kalmıştım,tüm mermim bitmişti 7-8 Terör benle alay ediyorlardı bıçakla..Böhüüü :([signature][hline]Bi'zamanlar bi sürü dostum vardı..
Sosyal ağlarda paylaş

m o dkar çok varki
hiçbi oyunun hakkını yemek istemiom

FO1 de,cathedralin en üst katına çıktııık,morpheus isimli bi elamn var bir nevi lider,ona choosen one olduumuzu sölüourz,kantılmak için bi sürü hikyaemizi annatıoz ve sonra şu diyalog geçio

moprheus-yes,indeed you colud be the one you claim to be,so tell me now,why are you here?

ben-im here to kill you.

mor-kill me?and how do you plan to do that,with your bad attitudie and sharp words?

b-no,actully i was plannin to use this....

sonra bg2 nin her sahnesi unutulmazdır,her sahnesi ayrı destandurda cehennemde geçen bölümler,drizztle sırt sırta dövüşmek,irecnusla son dövüş,bhallın tahı yanındaki savaş,slayerlar fln derken,ahh be.

fo2de ilk defa oynuodum,enclavee gidiş,başkanla tanuışma,insanların hiç deişmedini görme,vede
courage.....sacriface.....semper fiiiiiii..........[signature][hline]sevgü kelebeğüüü...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 04 Kasım 2004 21:07 tarihinde demiş ki:
sonra bg2 nin her sahnesi unutulmazdır,her sahnesi ayrı destandurda cehennemde geçen bölümler,drizztle sırt sırta dövüşmek,irecnusla son dövüş,bhallın tahı yanındaki savaş,slayerlar fln derken,ahh be.

AA! Bunu "Drizzt leeeeyymmm!!!" diye kendini paralayan Dogmeat mi söyledi? :-P

Ayrıca, Semper fi dedin de aklım MGS2 geldi.

-Hul, I miss you!
-Hüeeeühühühüü![signature][hline]Hayat sövmeyince de güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

dirazztle sırt sırta dövüşmenşin zevk vermesnin nedenni dirzzt kazmasının mal mal bi vampire vuramzskn benim orda katlim yapmam lve "lan dirro,salvatore söle bi seride bana çekelim,sende git kılınç tutmayı öğren,bu arada camsoyr senin palalraı 9 a katlar hehehe" derken hisstemem.
ddrizzt lame
dirzzt editt
camsoyru kafaya yiyen dirzzt rahmetlideir
ama salotre reslerm tabi onu
peh.[signature][hline]sevgü kelebeğüüü...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Drizztle Bodhı yı teke tek dovusturmustum...
Kapıyı kapatıp yazıları okudum...bodhı bı guzel pataklatı drızztı :) sonra kapıyı bı actım barely ınjured falan yazıyo..ya lathander dedık gırdık...[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Sosyal ağlarda paylaş

hhehe paladinler çok komiktiler ya, giriyorlardı içeri, hepsi 5 dk dövülüp ölüyordu hehe. Tabi bide thief guildin adamı arcanismidir nedir o herif drizztten daha iyi dövüşüyordu be heh[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 04 Kasım 2004 21:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok var aslında ama bir kaç tane aklıma gelenler

Planscape Torment: Oyunun sonunda bizden önce oraya giden ilüzyonlarımızı görmek bize bıraktıkları ipuçlarını felan sormak beni alıp başka bir dünyaya götürmüştü... Hoş gerçi oyunun kendisi sık sık bunu yapıyordu:)

Warcraft 3: Orc campaign videosunda Grom öldüğünde Thrall ın çığlığı eşliğinde ağlıyordum[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bitirmek için geçmemiz gereken pişmanlık kapısının tee oyunun başında başladığımız yerde tam arkamızda olduğunu öğrendikten sonra pişman olduğumuz bir şey söylememiz gerektiğinde

''I regret that I travelled all this hell, while the damn portal was right behind me when I woke up'' seçeneğini birde

''I regret that I have taken this talking skull to the party at the first time'' seçeneğini hiç unutmam heh.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 04 Kasım 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
Murray efsanedir

said:
Sly-One, 04 Kasım 2004 19:41 tarihinde demiş ki:
Zeratul karizmadır

katılıyorum ikisine de ehe.
Murray dialogları oyunda çok güldürmüştü beni...

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 05 Kasım 2004 08:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

wanderer ile küçükkene diablo oynarken ilk death knightmıdır nedir ondan gördüğüzde tırsarak kaçtığımız an.

bunu ancak wanderer anlar yine "bloh bloh artio" diablo 2

birde son günlerde yine falloutu bitirirken elemanın tekine "söz veriosan küçük parmağını kes ver" diyip herifin parmağını aldığım an[signature][hline]so far I still know who you are but now I wonder who I was...
Sosyal ağlarda paylaş

-Hey!Murray...do your stuff...
-Ah okay..Now Listen to me you mortal fool..Release me from this wretched tomb or I'll haunt you forever and you will never be able to find socks that match!!
Bwahahahahahahahaha!!

ayrıca HL oynarkene ucunda yarı açık kapağı olan bi borudan sürünerek ilerlerken kapağın açılıp CE-E diye bi askerin içeri c4 atarak tekrar kapağı kapaması ve alevlerden sürünerek kaçıp gerideki havuza atlamam...:D
yine HL de 2 güvenlik görevlisini aynı anda almam ve terrör saçmam :D
BG2 de edwin in nether scrollu kullanarak kadına dönüşmesi ve onu öldürmeye gelen adamın Dispel Magic atarak onu tekrar erkek yaptığında "(adamın adını unuttum)! I owe you my health , my wealth and my well-being.Now my turn to repay!"[signature][hline]Prawler, 22 Eylül 2004 04:45 tarihinde demiş ki:
valla benimki büyük ama abartı değil
Sosyal ağlarda paylaş

BG1 ve 2 nin zaten her yeri ayrı bir hikaye ama en sanırım en unutamadığım olay BG2-ToB da Avatar yaratıp,avatarın bir dragonu 1 vuruşta öldürmesi (save vs death fail oldu nasıl olduysa dragonun).

HL de oyunun başlarında bir yaratığın kapıyı yamulta yamulta kırması ardından benim daha yaratığı görmeden gerilip el bombası sallamam ve yaratığın kanlarının odadan dışarı fışkırması.

Prehistorik 2 yi bilmeyen yoktur sanırım :D,ordaki unutamadığım an, ilk boss ile savaşım(büyük bir goril).

Warcraft 1 de ilk kez deamonu görmem ve askerlerimi telef edişini izlemem :D.

İlk bunlar aklıma geldi..[signature][hline]Eaglef Ifock |SWG|(Retired)
Forgon,the space orc |EVE|(Retired)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonutopia, 04 Kasım 2004 19:46 tarihinde demiş ki:
Homeworld:Cataclysm...

ewt 1 ve cataclysm bencede unutulmaz[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

Bu da homeworld 2 den...harbıden unutamıyorum eeheh..
Son bolum gelmıstır ve ana gemımız prıde of hıgara(yada benzer bısey)cok daha aşmış bır gemıye donusmustur..Ve gezegenımıze fılomuzla beraber gerı donerız...Gezegene dusen ılk bombada nufusun %80 ı olur dırek...sonra yermısın yemezmısın...[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Sosyal ağlarda paylaş

Larry 7 deki "fart" sahnesi ve akabinde Larrynin burnundan çıkan alevler,
MI3 Guybrush'ın de makasla koca bi yolu açması,
Arkadaşla birlikte karanlıkta doom3 oynarken bi fireball atan zımbırtılardan çıkması ve benim mouse u elimden fırlatmam...[signature][hline]Her şey aslında sadece kalbimden akıp giden bir "Nil"di.
Sosyal ağlarda paylaş

Kuzenim(Doğukan), yazın Belçikaya geldi tatil için. Gezdik, yedik içtik çok eğlendik. Sonra bana bir oyun anlattı, işte guard lar pk lar maviler savaşıyor dedi. Çok eğleniyorsun, Nebula isimli serverda oynuyoruz, 350 kişi takılıyoruz... Bizim arkadaşlar counterı bırakıp buna abone oldular, bende başladım vs vs anlattıkça anlattı, gecelerce anlattı... O kadar hevesliydimki... Sonra oyunu indirmeye karar verdik, ama nerden indirecektik? Sonunda iddaa etti ki ben indiremeyeceğim. Çabalarım sonunda kazaada buldum vede 3 gün gözümü kırpmadan onu indirmeye çalıştım. İndiğinde, bumu dedim. Zafer havasıyla;
-Evet bu...

Dedi ve bende onu birkez daha bozmuştum :p Neyse, kurduk büyük bir heyecanla ve conenctorü felan yükledik. İşte en sonunda bir account yaratıp, dalmıştık bile, sonunda UO nun içinde idim... O büyülü gizemli dünyada... Hayatım değişti gerçekten... Doğukan ALLAH belanı vermesin, gene bulaştırdın virüsü :D(Bu Doğukanın arkadaş gurubu içinde virüs bulaştırmak olarak tanımlanan, oyun bulaştırma sanatıdır)[signature][hline]Mail|SKYBlog|Icq|Hadi, söyle sence ben neyim?
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Rotweiler Quietsoul
Master Paladin of Clearness
Ce qui est impuissant, ce qui est peureux...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...