Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davetiyeye yapıştırılacak şeffaf etiket

barbu

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar araştırmam devam ediyor ama burada baskı, matba işlerinden anlayanlar var. Hızlı bir cevap alabilirim umuduyla yazıyorum buraya da.

Düğün davetiyesine elle yazı yazmaktansa şeffaf etiketlerden bastırıp(davetiye zarfında böyle şık bir bölüm var isim için), davetiye üstüne yapıştırmak istiyorum.

İnternette bir çok site buldum ama hepsi de belirlenen yazıyı toplu şekilde basıp veriyor. Benim durumumda baya baya 200 tane ayrı isim olacak.

Bunu yaptırabileceğim bir yer var mı?

Ya da el ile yazmaktan başka ne öneriniz olur?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

iyi de bu şeffaf etiketlere basacak makina lazım. normal printer basmaz bendeki. astarı yüzünden pahalıya gelir.

Her matbaa uğraşır mı ayrı ayrı isimlerle? 200 adet etiket, 200 adet ayrı isim olacak mesela. tek tek her birinde ayrı.

zamanında bu iş için cağaloğluna gitmiştim, orada bi dükkanla anlaştım, dedim tasarımını ben kendim yapayım sen bas. Kraft kağıda da zarfı vardı davetiyenin, ona da isimleri ben istediğim fontla yazıp sana vereyim sen bas dedim, adam ok demişti.
adama 1 adet türkçe 1 adet ingilizce tasarım verdim pdf ve tiff olarak. isimleri de reel baskı boyutuna gelecek şekilde (her sayfada yaklaşık 25-30 isim vardı) yine pdf ve tiff halinde verdim. Sorunsuz bastı adam.
yani üşenmez bence yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...