Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:

Melo'nun bile sertlik anlamında tırstığı bir adamdı abi Veli. Necip-tier adam değildi gayet ilk 11 oyuncusuydu ya. Benim de hatırladığım Atiba ile yanyana oynuyordu, Atiba ilk maçından itibaren bankosu oldu BJK'nin

Atiba'yı BJK'ye kazandıran, kavga eden vs. adam Bilic'tir zaten ki BJK'ye yaptığı en büyük hizmettir net şekilde. Geldiği gibi de oynattı aynen.

Veli de tam Bilic adamıydı. İki ön libero, biri box to box sert diğeri de süpürücü tarzında arkayı topluyordu. Veli'nin dinamizmi falan bayağı bayağı işine geliyordu da işte gerisi gelmedi.

Sol açık geldi takıma, hiç oynatılmadan orta saha sol oldu. Orta saha, ön libero, sağ bek, sol bek derken herif her yerde de oynadı kdsjhfs
Sosyal ağlarda paylaş

fikret orman kurun 7 lere falan çıkmasını bekliyor herhalde satmak için.
aslında q7'yi acilen paketlemek gerek.Şu B36 torshavn maçında tribünde ortak kanı 4-3-3'ün takıma iyi geldiğiydi.

lens-larin-babel
tolgay-ozzy-adriano

dizilişi ile baya pozisyon bulduk, beklerin de bindirmeleri ile, ama şaklaban ile 4-3-3 oynama şansın yok mecburen 4-2-3-1 yapıyorsun, şaklaban çizgiye basıyor oyun kısırlaşıyor direkt.

en büyük korkum şuan q7'nin yine 11 oyuncusu olarak geri dönmesi. yoksa 70'den sonra yorgun savunmaya karşı oynasın da 11 oynarsa bittiğimiz andır.
Sosyal ağlarda paylaş

kabul etmiyorsa yallah çine.
onun keyfine göre takım şekillendirme lüksümüz yok şu ortamda valla.

ergen ergen oyundan çıkarken bilek bantlarını söküp atmasını izlemekten sıkıldım.
Suç onda da değil, sahanın ortasına sıçsa, ne güzel sıçtı diye alkışlayıp quuuuaresssmaaaaaaa quearesmaaa öyleeyöö öleeyyöö öleleyyy diye bağıran salyalı tiplerde :(
Sosyal ağlarda paylaş

quaresma ligin ilk maçında 11 çıkacak, geçen sene ne oynuyorsa bu takım ona devam edecek. hayal kurmayın boşuna.

serkan reçber'de sokarlar diyip istifa etmiş. bizim yönetici bir tanıdık var, 2 ay dayanırsa mucize diyordu. 3 ay oldu galiba geleli, iyi bile dayanmış.

fiko ve umut güner arkadaş menajeri zengin etmeyecekleri hiçbir transfere girişmezler. chadli falan iyi diye değil, tanıdık zengin edilecek diye deneniyor. orkun kökçü köpek gibi gelmek istiyor, sendika tipi bir menajerlik şirketinde diye alınmıyor.

ztaen o yüzden istifa etmiş reçber. bastırmasına rağmen almıyorlar ama chadli vs. kovalanıyor diye.

ben şg'ye falan çok laf ediyordum ama yine ayakta tutacaksa bir şekilde o tutar her şeye rağmen gibi yalan yok. bu yönetim ondan daha karanlık ve beyinsizce işler yapıyor.

bunlar bu zihniyet ile başta kaldıkları sürece bu kulübün burnu boktan çıkmaz, sürekli bir karanlık bekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...