Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [18/19]

Raylen

Öne çıkan mesajlar

Raylen said:

o değil de asıl atleticonun kaleci antrenörünü kaleci scoutunu kaleci işiyle ilgilenen kim varsa onu transfer etmek lazım

sırasıyla asenjo + de gea + courtois + oblak, bu ne lan

aynisi roma icin de soylenebilir. gecen sene EL maclarinda alisson yine iyiydi ama bu kadar degil.

szczesny ise saatli bomba gibi akilli tvye malzeme cikartmaya her an musaitti.simdi herif gigi buffonun veliahti oldu

bir de serie a nin bence sorrentino ile beraber en underrated kalecisi skorupski var tabi
Sosyal ağlarda paylaş

adam yıllarca pinti patronun emrinde çalıştı abi, şimdi bu adama paraları döksen bile transfere girişir mi emin değilim :D

wenger'i cidden düşündüklerini sanmıyorum ama ya. löw, pochettino, conte olabilir hatta guti diyen bile var.
gerçi pochettino yeni sözleşme imzaladı. neyse görürüz artık nolacak.
Sosyal ağlarda paylaş

sarri neden olmasin? napolinin 15 kişilik kadrosuyla fistik gibi top oynatan adam o derinlige sahip realle neler neler yapar.

çelsi 8m odemeye pek sicak bakmiyor gibi. ayrıca sarrinin yönettiği takımlarda ilk zamanlar taktikleri oturana kadar bocaladigini kendisi de kabul ediyor, abramovichin tolerans denen seye uzak oldugunu dusununce o iş yatar gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada yüksek ihtimal Oblak > Liverpool olabilir deniyor.

Zidane sonrası Allison'u bayağı istiyor RM deniyor ki istiyorlarsa alırlar.

Courtois da Chelsea'den ayrılmak istiyormuş ve Atletico ile görüşmeler varmış. Atletico'nun niyette Oblak'ı satmak Courtois için diye yazılıyor.

Allison'un yerine gidip Oblak'ı alabilir doğal olarak Liverpool, Karius'ta yedek kaleci olacak yüksek ihtimal.

edit:

Ha diğer yandan Oblak'ta Chelsea gider mi, kaparlar mı vs. bilinmez asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni gördüm.

Thomas Delaney > Dortmund

24 milyon euro ödemişler.

Yazmıştım 2 öncede bu ve menajeri 1.5 ay boyunca önce GS, sonra BJK'nin kapısında yattılar transfer yapabilmek için. İki kulüpte çeşitli sebeplerle almadı.

GS yanlış hatırlamıyorsam gidip Donk'u aldı Delaney'i beğenmeyip, BJK'de paramız yok goygoyu çekmişti yine. 6 ay sonra gidip Lens, Negredo'ya falan verilen paralar ortada.

Werder 2 milyona almıştı bu arada, klasik lafım geliyor. Ahmet Bulut'un adamı olsaydı 5 milyon euroya aynı parasız BJK'de olurdu. Gerçi yine Medel'i alabildik biz 6-7 ay sonrasında, GS'de kaçan balık daha büyük.

Neyse olan oldu. Bu bok çukuruna gelmemesi hayrına bile olmuş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ludwig Augustinsson içinde bu arada transfer yapacak söylentisi var ki benzer rakamlardan konuşuluyor ama netleşen bir şey yok. Werder, Delaney'den verim alınca onun referansı ile almıştı. Ona iyi para verilmişti gerçi yanlış hatırlamıyorsam 4 milyon euro ama bundan tam bir sezon öncesinde o da Fenerbahçe tarafından beğenilmemişti.

Kulüp içinden arkadaşım o dönem herkesin Ludwig transferine kesin gözüyle bakıldığını ve yöneticilerin bazılarının herkese aldık diye haber pasladığını ama sonra ne olduysa bi anda vazgeçilip, İsmail'e gidildiğini söylemişti o dönem. Hatta burada yine anlatmıştım eski postlarda duruyordur.

Göz göre göre mesela 2 tane altın gibi adam, kulüplerin kapılarından döndü ve Almanya'da o seviyeleri de atlayıp ne kadar değerli hale geldiler.

Biz ise nelerle uğraşıyoruz.

İşte o yüzden diyorum bu kulüpler satılmalı ve dernek statüsünden çıkarılmalı. O zaman kar etmek için belki işi bilen CEO'lar falan getirilirde ayaklarımıza gelen fırsatlar böyle çöpe atılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Yeni gördüm.

Thomas Delaney > Dortmund

24 milyon euro ödemişler.

Yazmıştım 2 öncede bu ve menajeri 1.5 ay boyunca önce GS, sonra BJK'nin kapısında yattılar transfer yapabilmek için. İki kulüpte çeşitli sebeplerle almadı.

GS yanlış hatırlamıyorsam gidip Donk'u aldı Delaney'i beğenmeyip, BJK'de paramız yok goygoyu çekmişti yine. 6 ay sonra gidip Lens, Negredo'ya falan verilen paralar ortada.

Werder 2 milyona almıştı bu arada, klasik lafım geliyor. Ahmet Bulut'un adamı olsaydı 5 milyon euroya aynı parasız BJK'de olurdu. Gerçi yine Medel'i alabildik biz 6-7 ay sonrasında, GS'de kaçan balık daha büyük.

Neyse olan oldu. Bu bok çukuruna gelmemesi hayrına bile olmuş olabilir.

gs baya baya anlaşmıştı bu adamla ya sonradan vazgeçmişti saçma sapan bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool kalecisi Karuis'da concussion oldugu ortaya cıkmıs. CL finalinde ilk golu yemeden hemen 2 dakika once Ramos'tan yedigi dirsek yuzunden oldugu sanılıyor. Hepimiz toplandık adam yuklendik ama herif bildigin magdur olanmıs.

Birinin omzunu cıkardı, oburunun beynini dagıttı. Ah Ramos ah. Yazık ziyan ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ramos serefsizce gecirdi kafaya ama o beyin sarsintisi gecirtecek nitelikte mi ve o sekilde maca devam edebilir mi muamma. niye amerika'dan alinir o rapor... su asamada futbol dunyasinda oyle dusunse bile kimse cikip soylemez bunu ama bana hasar kontrolu gibi geldi. karius'un hakkini yiyorsam affetsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Amerika'dan olmasının sebebi NFL doktorlarından biri ile calışılması imiş. Ne yazıkki futbolda concussion, cok daha seyrek gerceklestigi icin, amerikan sporlarındaki kadar önem görmüyor. O yüzden bana amerikadan alınması sasırtıcı gelmedi. Ayrıca concussion belirtilerinin bir kısmı bir kac gun sonra da ortaya cıkabiliyor ve stres/üzüntü gibi yoğun duygulardan dogabilecek sonuclarla karıstırılması da mumkun(kusma, halsizlik vs. gibi).

Concussion ile maca devam edebilirsin. NFL kafaya sert darbe sonrası olusabilecek sakatlıklar icin kontrol protokolunu cok sertlestirmeden once bir cok NFL oyuncusu agır concussion gecirdikleri darbelerden sonra bile oynamaya devam ettiklerini, hatta daha sonrasında bulundugunda doktorlarından bunları report etmemelerini istediklerini anlatmıstı.

Ben macı kacırmıstım mesela hakem Karius kafasına darbe aldıktan sonra macı durdurup gerekli kontrolleri de yaptırmamıs sanırsam. Bu sahneyi gormus olsaydım karius a bir kelime bile etmezdim. O dirsek ile concussion gecirmesi bence cok muhtemel ve hersey bir anda cok daha mantıklı oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

her türlü yakışıklıya yazık oldu

o benzemanın golü yemeseydi hani nasolsa liverpool yeniliyordu dicekti çok insan, herif bir gecede meme olmayacaktı belki

ama işte o benzemanın golü offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

altyapıdaki bir nesil kaleci çocuk eliyle oyun kurma fobisi geliştirdi o gecede

a takıma seçildikleri günün akşamı vaatler ve olasılıklarla mutlu mutlu uykuya dalarken yakışıklı kabuslarına giricek
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

ramos serefsizce gecirdi kafaya ama o beyin sarsintisi gecirtecek nitelikte mi ve o sekilde maca devam edebilir mi muamma. niye amerika'dan alinir o rapor... su asamada futbol dunyasinda oyle dusunse bile kimse cikip soylemez bunu ama bana hasar kontrolu gibi geldi. karius'un hakkini yiyorsam affetsin.

çeneye gelse adamın denge yine bozulur ya. benzema'ya yaptığı asist değil de bale'ın 2. golü daha çok belli ediyor bence o dengesizliği. bi şeyler ters gibiydi cidden adamda.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten tek kulüplü oyuncu olmak istediğini söylemişti, tutsun işte sözünü.

umtiti de sözleşmeyi uzattı bu arada. manu'ya gideydi keşke ama gitmedi.
messi de zaten "bir sezon daha ŞL kazanmadan sezon geçiremeyiz" falan diye laf etti geçen gün, komple gaza geldiler herhalde. zidane'ın gidişi + c.ronaldo ve bale'ın da gidici gözükmesi üzerine.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...