Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl bir ölüm isterdiniz?

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

ya duyguyu tam veremedim :) hiç bitmiyecekmiş gibi gelicek havada süzülerek düşücem off her neyse.. :lol:[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

herangi bi rock weya metal konserinde ,pogo yaparken birden kendimi yerde bulup ezilerek ölmek isterdim =P
ya da bungee jumping yaparken yere cakilip masum ve ani bi sekilde... hehe yada maganda kursununa kurban olup aniden... =P
yok yok.. yada cok romantik bi sekilde düsünürsem.. aslinda asik olmadigim kisinin kollarinda ölmek isterdim:-D
wazgectim, ben ölmek istemiorum =)[signature][hline]Your impossible ego fuck is like a
Megalomaniacal tab on my tongue
You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...!!
Sosyal ağlarda paylaş

vanille çok çelişki içinde :D

Sevdiğim kişinin hayatını kurtarmak için bir mermiye kurban gitmek. Huzur verici ve acı dolu olabilirdi. Ona bir daha sarılamamanın acısı, onun hayatına devam ediceğini bilmenin huzuru ve sevinci.[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 12 Şubat 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
herangi bi rock weya metal konserinde ,pogo yaparken birden kendimi yerde bulup ezilerek ölmek isterdim =P
ya da bungee jumping yaparken yere cakilip masum ve ani bi sekilde... hehe yada maganda kursununa kurban olup aniden... =P
yok yok.. yada cok romantik bi sekilde düsünürsem.. aslinda asik olmadigim kisinin kollarinda ölmek isterdim:-D
wazgectim, ben ölmek istemiorum =)
+1
pogo yaparken olmek :hmm: mantıklı
en iyisi *ıcarken olmek klozet uzerinde :D[signature][hline]===>CheesteR<===
so you think you can tell
heaven from hell,blue skies from pain,

Msn:[email protected]...

| Resimlerim | Sözlük |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 12 Şubat 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
Savaşarak ölmek

17. yüzyıl avrupasında büyük bir savaşta...

veya napolyonun ordusunda ölmek.
yada çanakkale de şehit düşmek.

Ama ayrıca Taywan daki yeni yapılan Taiwan tower dan 660m yükseklikten atlamak.
Ne kadar zevkli olur acep
[signature][hline]jan d.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...