Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Seat ibiza ecotsi 1.0 Style plus

Liebe

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

götü bende iptekli genius kardeş filo araçların niye yaptığını biliyorum, liebe niye filo araçmış muamelesi görmek için beyaz almış diyorum ben.

olum anlamıyon mu, filo araç değil mesele,
araba ötv dilimi 10k ise oradan buradan kısıp fiyatını 10k'ya indiriyorsun. eğer ben renkli alacam dersen 10.800 olan araç bir üst dilime çıkdığından atıyorum oluyor 15k. dolayısıyla da 5k bi renk için verilmez diyip beyaz alıyorsun.
hiç mi sıfır araç almadın cahil.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sabah, aynı anda ve yan yana 3 tane micra gördüm, üçünü kullanan da güzellih timsahı kadınlardı.. tabi hemen, nerede bir micra görsen içinde zarif bir bayan vardır öğretisi aklıma geldi ama nedense aynı anda aklıma goldbären de mi micrası vardı acaba diye bir düşünce takıldı
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Su araba 2. El 65 mi vay anasini

Abi bu araba yeni makyajlandı 2 airbag eklendi, wireless charger eklendi style plus Paket 93 bin liraya satılıyor. Kullanmayan, ecotsi motoru bilmeyen 1.0 araba ne ya çekmez bile düz yolda üheuehajeu yapıyor, yokuşta koltuğa yapışınca noluyor emenike diyor. Piyasa hakikaten rezalet ötesi ama alırken milyon tane hatchback araba inceledim, vallahi şu fiyatlara daha güzel araba yok. 65 eder mi etmez mi orası tartışılır ama piyasası malesef bu =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...