Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Seele

Microsoft Office satan kimdi?

Öne çıkan mesajlar

Ben son 8-10 windows ve office ihtiyacımı n11 üzerinden giderdim bu arada fiyatlar fena değil + taksit imkanı vb

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Black-ice said:

bi sorum olacak. işyerine key alıp kursak windows ya da office sıkıntı oluyor mu? illa orji mi almak gerek?

Yüksek paralarla oynamıyorsan, ki oynasan sormazsın zaten, microsoft gelip de inceleme yapmaz. Kendi ofisimde kullandığım iki adet pc var. İkisinde de kurulu windows. Satın alınmamış halleri. Gelen giden yok. Babamın iş yerinde 5-6 pc var. Hepsinde kurulu windows. Hepside korsan. Bi ara windowsdan aradılar, incelemeye gelecez dediler. Aradan 3 sene geçti, gelen giden yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
abi o şekilde yakalanana kadar kullanırsın zaten. benim mrk ettiğim diyelim ki geldiler sen netten key alıp kurmuşsun bu orjinal mi sayılıyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Hayir sayilmiyo. Aldigin key aslinda corporate key ama kullanmak yerine satiyolar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ahmet sirketler grubu ms ile anlasip 1000er key aliyo, 300 unu kullaniyo sadece geri kalani okutabiliyo

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Abi orjinal de sirkete olmaz o, check ettiklerinde baska sirkete air cikar.

Ev kullanimi icin ideal ama

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
şu aylık microsoft un kendi sattığı aylık zımbırtıyı alsanıza işte, ne uğraşıyorsunuz. gayet makul o.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...