Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Gençlerbirliği

uncla

Öne çıkan mesajlar

said:
Fistan, 06 Şubat 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
ekiekieki berabere biter demiştim :P

sene febe-samsun maçının skorunu da biLmiştin dimi
9-0 mıydı kaçtı ?

muahahahaha

sen iddaa oyna iddaa , futboL biLgini paraya çevir[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nindalf, 06 Şubat 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
Bjk taraftarı 70 dakka hiç durmadan aralıksız kufur ettiler. Tamamiyle Beşiktaş jimlastik Klubune yakısır bir goruntu. Tebrik ediyorum herbirini. Nasıl olsa Federasyon ceza vermeyecek....

hiç değiLse bazı camiaLar gibi adamın arkasından binbir doLap çevirmiyorLar , açık seçik yüzüne küfürü basıyorLar , o kadar erkekse federasyon ceza versin de göreLim .[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe bi seri var zaten ama bizim serimiz değil hakem serisi, neyazıkki en düşük puanlı hakemler hep beşiktaş maçlarından çıkıyor, hayır kötüyüz tamamda bare iyi puan alan 1-2 hakem çıksa ortaya...[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjk taraftarı 70 dakka hiç durmadan aralıksız kufur ettiler. Tamamiyle Beşiktaş jimlastik Klubune yakısır bir goruntu. Tebrik ediyorum herbirini. Nasıl olsa Federasyon ceza vermeyecek....

70 dk dedi lol bravooo
acaba diger klupler sutten cıkmıs ak kasıkmı ki?
küfür her statta oluyo eger bir yaptırım uygulanacaksa herkese esit derecede uygulansın[signature][hline]In Flames We Trust
a member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

k.müftüoğlu çok kötü maç yönetti bunuda ekliyim ayrıca gençlerbirliği'nin attığı goldeki frikikte düdük çalmadan çağdaş topun önüne yattı k.müftüoğlu tekrar ettirecekti ancak baktı gol oldü tekrar ettiremedi yaptığı beşiktaşa haksızlıktır bir Galatasaraylı olarak bunuda ekleyeyim.[signature][hline]jan d.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 06 Şubat 2005 21:15 tarihinde demiş ki:
said:

hiç değiLse bazı camiaLar gibi adamın arkasından binbir doLap çevirmiyorLar , açık seçik yüzüne küfürü basıyorLar , o kadar erkekse federasyon ceza versin de göreLim .

Mave zaten yazımda yazdıgım gibi tebrik ettim sizi! Sacma cvplarına dvm etmede bu konuda kitlenmesin.[signature][hline]defaultgame WoW TeaM
AAL '05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 06 Şubat 2005 21:15 tarihinde demiş ki:
said:

hiç değiLse bazı camiaLar gibi adamın arkasından binbir doLap çevirmiyorLar , açık seçik yüzüne küfürü basıyorLar , o kadar erkekse federasyon ceza versin de göreLim .

Sanada bunu yazmak yakısırdı zaten birileri kufur ediyor birileri arkadan dolaplar ceviriyor birileride hem kufur edip hem dolap ceviriyor. Çekememezlik zor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 06 Şubat 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
Hehe bi seri var zaten ama bizim serimiz değil hakem serisi, neyazıkki en düşük puanlı hakemler hep beşiktaş maçlarından çıkıyor, hayır kötüyüz tamamda bare iyi puan alan 1-2 hakem çıksa ortaya...

yapma be darksun o kdr da diil 7 yı geçen 2 tane fln çıkmıştı ;)[signature][hline]In Flames We Trust
a member of AAL'05

[Bu mesaj Blind tarafından 06 Şubat 2005 21:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yazık bjk'ya yazık gerçekten çok iyi oynadılar federasyon bu sene kararlı gs'yi şampiyon yapıcaklar..[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucas1, 06 Şubat 2005 21:34 tarihinde demiş ki:
yazık bjk'ya yazık gerçekten çok iyi oynadılar federasyon bu sene kararlı gs'yi şampiyon yapıcaklar..

güldürme beni bide adam gibi msg at bi Allahın günüde tartışma çıkarmayın be off bıktım be
topicte ne konuşuluyor adamın attığı mesaja bak.[signature][hline]jan d.

[Bu mesaj uncla tarafından 06 Şubat 2005 21:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...