Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix ONLINE !!! + 1 Character Screenshot + Beta Test 2003 te basliyor

Vampire

Öne çıkan mesajlar

Bugüne kadar MMORPG oyunlarini cok gördüm SWG nin grafiklerine hasta oldum deli gibi SWG yi beklerken Matrix ONLINE in official websitesini görünce bi anda bütün beklentilerim yikilip yerine sadece iki kelime aldi MATRIX ONLINE...Evet oyunun yapimina 2 sene önce baslanmisti ve release date 2004 olarak anounce edildi ayrica Beta Test in 2003 icinde basliycagida official olarak announce edildi...Dibim düstü oyunla ilgili cogu sey sir gibi saklaniyor ama bilinen tek birsey var oyun Matrix Trilogy nin bittigi yerden devam ediyor (yani bunun anlami 3. filmde matrix yokedilemiycek).Oyun tamam matrix in icinde geciyor dis dünyada oynanmiyo concept art resimlerindeki (internette bulabilirsiniz) sehirleri gercekten yaptilarsa bu oyunda diger MMORPG lerin pek sansi yok bugüne kadar sunulan tek 4 ss var sadece 2 tanesi character resmi diger 2 side concept art.Karakter resimlerinin bir tanesinin linki:

http://www.gamespot.com/pc/rpg/matrixonlinetentativetitle/screens.html?page=4

oldukca detayli agzimin sulari akti, oyun icinde olcaklardan bazilarina gelince:
1-Düzinelerce silah ekipman ve motion capture kung fu hareketleri
2-Matrixin yapimcilari tarafindan yapilan senaryo hersey tamamen filme uygun devam ediyor hikaye yine yapimcilardan
3-Tamamen gercek sehir;trafik, agentlar, yasayan insanlar,gökdelenler vs vs

daha bunun gibi bicok sey...Bisey söylemek icin erken fakat sonucta bunun adi Matrix Online...[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

enter the matrix'i oynamadım ama aynı şekilde yapıyorlarsa muhtemelen beğenilmeyecek gibi, yine de "hiç belli olmaz" diyerek kendimi riske atmıyorum.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

resimlere bakılırsa bizler gerçek dünyada gemilerdeki tayfa olacaz

matrix'e bağlanmış olucaz vede hyper güçlerimiz olmayacak neo kadar ama yinede olucak azcık morpheus gibin

swg beta acc. geldi, başkasına verdim
bunu denemek istiyor canım şimdi, nerde beta için sign in olabiliyoruz ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Karakterler matrixe baglanan (daha dogrusu hackleyen) karakterler olucak o dünyada yasayan karakterler olmiycak yani matrixe kacak olarak bagli karakterler olucak ama o dünyada neler yapilabilcegi tam aciklanmadi insanlar herhangi bir meslek sahibi olabilecek mi bilinmiyo su an cok az aciklama var ama bilinen su ki agentlara dalmak pek mantikli olmiycak ne yazikki neo dan baska agentlarla basa cikabilen karakter yok sonucta.FAQ ta sorulan sorulardan biri "May I be THE ONE?" cevap ise "Why dont you ask it to oracle?" burdan cikan sonuc göreceli gerci ama bence the one olma sansi olabilir bi kisinin ama oyunun b.kunu cikartabilcegi icin bunu koymayadabilirler tabi göreceli bi cevap.Ama sonuc olarak ilk filmdeki Cyper in söyledigi gibi "When you see an agent, just run your ass off."[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 09 June 2003 06:23 tarihinde demiş ki:
resimlere bakılırsa bizler gerçek dünyada gemilerdeki tayfa olacaz

matrix'e bağlanmış olucaz vede hyper güçlerimiz olmayacak neo kadar ama yinede olucak azcık morpheus gibin

swg beta acc. geldi, başkasına verdim
bunu denemek istiyor canım şimdi, nerde beta için sign in olabiliyoruz ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

www.thematrixonline.com burdan subscribe et 2003 icinde aciklanicak bir tarihte beta account dagitimi basliycak gerisi sadece piyango :)[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

ajan kesmek balron kesmek gibi olur, headless yerine de zabıtaları döversin herhalde.. :-p[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

ya heralde ajanlar atiyorum lvl 250 olacak ama bizim max lvl imiz 200 olacak guzel olur heralde ao gibi yaparlar ne biliyim bi telefon klubesi olur oraya gider gorev alirsin gorev sole olabilir ajanlarin korudugu ... yi cal super olur walla :) adi bile heyecanlandiriyo walla hele bi de gercek dunyayi yapmislarsa sehirler ulkler vs vs guzel olur gercekten..
Sosyal ağlarda paylaş

Beni matrix te heyecanlandiran en büyük etken karakterlerden ve naplicagindan cok oynanilan alan orda concept art resimlerindeki gibiyse sehirler o zaman bu oyun ne WOW dinler ne SWG cünkü official sitede yazana göre...

"Players of The Matrix Online will inhabit an enormous urban sprawl, which spreads for miles in all directions (taman swg de böyle 256ilometrekarelik haritalar var hep).THERE ARE SUBWAYS, NIGHTCLUBS, SKYSCRAPERS AND DARK ALLEYS that all seem normal on the surface(bütün bunlari basariyla koydularsa iste o zaman hersey biter bugüne kadar hicbir oyunda cok yüksek binalar üzerinde kosup yürüdünüzmü asagiya düsüp öldünüzmü, tabiki hayir cünkü her icinde gökdelen olan oyunda asaya baktiginizda hep arka plan vardi ama düsününki bu sefer altinizda uzanan icinde akiskan trafik ve insanlarin yürüdügü canli bir sehir olucak donuk arka plan yerine.). :) Umarim basariyla uygularlar.[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

bence sisteme kaçak bağlanan 23423759 tane super guclu(normal insanlara göre) adam olacagından saçma olacak.ayrıca birkere ölen adamın emekleri boşa mı gidecek?gidecekse kötü olacak yeniden dirilip boşa gitmeyecekse yine saçma olacak.

[Bu mesaj EarS tarafından 09 June 2003 14:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

swg cok guzel bi oyun olmiyacak kanaatimce wow guzel olur ama matrix in konusunda zırva bi oyun yapamzlarsa en az 5-6 sene konusulur bu oyun..bide soyle bisi olsa cok manyak oyuculari swg de jedilar gibi(zorluk bakimindan) ajan yapsalar :P diyecem adamlara ajan olma yoksa almiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...