Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dubai’deyim siparişiniz varsa alabilirim

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Siz gercekten hic tanimasiginiz, muhabbetiniz olmayan birinin sizin icin karsiliksiz bisey yapmasini bekliyor musunuz ya? Karsi taraf bunu yapmaya razi olsa bile, size dogru geliyor mu bu?

Actin baktin, o anda iPhone isinlansa 4150 liraya geliyor, adam 4750 liraya satiyor, kendi kendine `ha 600 lira koyuyor demekki` de gec, burda su kadar burda bu kadar demenin, satici yakin akrabanmis gibi carmiha germeye calismanin alemi ne ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Siz gercekten hic tanimasiginiz, muhabbetiniz olmayan birinin sizin icin karsiliksiz bisey yapmasini bekliyor musunuz ya? Karsi taraf bunu yapmaya razi olsa bile, size dogru geliyor mu bu?

Actin baktin, o anda iPhone isinlansa 4150 liraya geliyor, adam 4750 liraya satiyor, kendi kendine `ha 600 lira koyuyor demekki` de gec, burda su kadar burda bu kadar demenin, satici yakin akrabanmis gibi carmiha germeye calismanin alemi ne ki?

Evet bu baya enteresan. Sırf benim açtığım en az 6-7 tane "yurtdışından gelen var mı bir şey aldıracağım" topiği vardır, parça aldıracağım türkiyede yoktur falan, parası neyse verip biriyle getirtmeye çalışırım. Hani ben de birilerinin işi görülür diye açtım ama inan paket tütün isteyen oldu. Enteresan.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Chromecast v2 varmış, 300 TL
MacBook Air 13 256 GB SSD 8 GB RAM: 6000 TL (niyeyse pahalı geldi bunun fiyatı baya)
Note 8 de 3600 TL.

Yarın son.

Bilgisayarı falan türkiye'den almak daha mantıklı her halükarda. iPhone'lar avantajlı, gerisi biraz pahalı kaçıyor.

Abi sen bu elektroniklere nerden bakıyorsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Abi nerede 2800 TL ya ahahhaha bulalım da alalım, 2 arkadaşım istedi özellikle ikisine de kusura bakma dedim :) Baya gidiyorum Dubai Mall'dan falan bakıyorum. Yukarıda da belirttim gerçekten pasaj pasaj seyyar satıcılar arasında falan gezip mal arayacak vaktim gerçekten yok.

ABi hiç gezmene gerek yok, gold souk gidceksin. Çok inanılmaz bi fark yok dubai mall ile arasında. ORdaki telefonculardan Pluton'u soracaksın. Inanılmaz fiyat farkı var. Dubai mall dan soruyorsan zaten pahalı alıyorsun

https://uae.souq.com/ae-en/samsung-galaxy-note-8-dual-sim-256gb-6gb-ram-4g-lte-midnight-black-25814301/i/

Bu rakamların daha altına bulursun ordan
Sosyal ağlarda paylaş

gold souq un ordaki telefoncular çok çakal, değişmiş telefonları sıfır diye satıyorlar güzel paketleyip.
Fiyatlar için: https://uae.souq.com/ae-en/note-8/s/?as=1
burda "Fulfilled by souq" yazanlar güvenilir, ben olsam gerisine güvenmezdim.
gold souq un oralarda da bu sitedekinden 100-200 dirhem farka oluyo acaip bi uçurum yok. AVMlerde de bu sitedekinden 100-200 fazlaya satıyorlar. Yani note 8 için verilmiş fiyat gayet iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

bulunmuyor tr de her zaman her tütün. istemesinin neresi enterasan. sonucta parasıyla değil mi

DRaGoN_SLaYeR said:

Tütün hiç bakmadım ama nargile tütünü için devasa fark var tr ile, hem kalite hem fiyat olarak. Duty Free'den alınsa bile yetiyor.

olmaz, tutunun kar marji dusuk, gumrukte sorun cikarma ihtimali var, risk almadan kolay para kazanmaya bakiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

tütünde kar marjı düşük demek, alanın da karı az demek. tütün alacak kişi atıyorum 70-80 lira kar edecek diye roket adamın uğraştığına değer mi? değmez. ayrıca gümrükte problem çıkarabiliyorsa tütün, daha da değmez evet.

ha nedir mesela amerikadadır adam, amazon'dan direk sipariş verirsin adamın adresine, adamı hiç uğraştırmazsın. o zaman belki de üstüne para bile eklemeden getirir. gelince de bi kahve bi yemek falan ısmarlarsın.

bu arada forumda direk üstüne kar koymadan bişiler getirenler oldu, onların iyiliği bu tabi. herkesten aynı şeyi beklemek olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

gold souq un ordaki telefoncular çok çakal, değişmiş telefonları sıfır diye satıyorlar güzel paketleyip.
Fiyatlar için: https://uae.souq.com/ae-en/note-8/s/?as=1
burda "Fulfilled by souq" yazanlar güvenilir, ben olsam gerisine güvenmezdim.
gold souq un oralarda da bu sitedekinden 100-200 dirhem farka oluyo acaip bi uçurum yok. AVMlerde de bu sitedekinden 100-200 fazlaya satıyorlar. Yani note 8 için verilmiş fiyat gayet iyi.

Abi verdigin sitede, ki site zaten fiyatin bakilabilecegi yer, 2850 tl ye gelen telefona 3600 demenin neresl iyi Allah askina.

Gols soukta isim bile verdim. Pluton. Adamlar faturali is yapiyorlar. Garantisinine kadar da isliyorlar. Daha yabi 4 tane telefon getirdik.

Kim ne kadr karla isterse satabilir sozum yok, fiyatlar malldan bakildigindan yuksek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...