Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Valkyria Chronicles 4

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
sadece 2 gün kaldı, heyecan dorukta. :)

ama şahsen demo biraz hayalkırıklığı oldu ne yalan söyleyeyim, vc 1.5 hissi verdi 4 yerine. 2 ve 3'teki yenilik ve gelişimleri aradı gözüm. tank dümdüz, basit bir sherman. sub-class yok. mortar sınıfı da yapay zekanın savunmada kullanımında aşırı güçlü olmuş sanki, menzili çok uzun. onların turnde açıkta biri kaldıysa gg. en azından demodeki kısımda mixed feelings biraz, 10 yıl önceki oyunun aynısıydı neredeyse. vc3 üstüne daha gelişimler konması lazım gelirdi şimdiye kadar. oyun hala temelinde şahane neyse ki, yoksa bombalardım bayağı.

nereden nasıl alsam konusunda kararszı kaldım, tr store'dan alınca pre-order bonuslar geliyor mu? hiçbir yazı göremedim us store'daki gibi. steam'den alasım var ama dlc'ler de binince kazık oturacak gibi. tr psn'i düşünüyorum şu pre-order bonuslarından veriyorlarsa.

https://www.dualshockers.com/valkyria-chronicles-4-sales-unsatisfactory-media-create/

şu da maalesef çok kötü haber. :(

sonradan çıkacak dlc listesi
Sosyal ağlarda paylaş

ps4 için tr psnden aldım, bütün preorder bonusları verdi, unlock da oldu ama us demoyu oynadığım için importlayamadım, şimdi tr demoyu indiriyorum gene aksesuar bonusu için, doh!

fiyatı da 300e çekmişler launun dediği gibi maalesef, addonlarda geçirecekler kazığı of ki ne of. steamde de 240 ile başlasaydı keşke.

https://www.reddit.com/r/valkyria/comments/9eyi0c/valkyria_chronicles_4_review_thread/

reviewlar toplanmış linkte, 8-9 hep, neyse ki kritikler hep övmüş, batıda satar gene de kurtarır satışları umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

ch4teyim, oyun gene güzel ama vc2 ve 3ten sonra maalesef downgrade hissi veriyor henüz. upgrade ağacı özellikle çok yavan, vc1 gibi. apc ve mortarer var, henüz başka birşey görmedim yeni özellik bunlar hariç. vc1e hiç dönmemiştim o yenilikler olmadığından, bunda dönmüş gibi oldum.

bir de orderla scout rusha bir dönüş var maalesef, 1ap single orderlar gene. ele geçen kamptan hemen adam çıkaramamak ordersız bayağı baltalamış leapfrog olayını saldırırken. saldırıda her base alımı başına 1 turn harcatıyor ilave. gerçi rank a turnleri biraz daha rahat galiba bu sefer, a yapamadığım olmadı ilk denemede henüz ama başlardayım tabii.

almayan varsa da indirimde filan kaçırmasın hani vc1 fanıysa. karakterler güzel, hikaye de iyi gidiyor şu ana dek, federasyon gözünden savaşı her merak ediyordum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

İki kişilik oynadım bugün aynen, senin için de oynadım. :p şimdi kapadım yatıcam ehu.

Oyunun sega anketini de doldurdum, dedim yapmaya devam ama stagnasyona girmeyin. :p

Ha bu arada, onuncu yıl artbook vardı, kapağında riley ile alicia. Çizer aynı bu arada bütün oyunlarda, gene raita.

Şimdi t34ler basmaya başladı sovyetler ehu, kursk gibi tank savaşı vardı ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

oo süper. (tu)

squad storyler iyi olmuş ama perma death ile çakışıyor yani, vc 2 ve 3te perma death olmayınca sorun yoktu ama burada kimseyi ölüme terketmemek lazım bütün içeriği görebilmek için. xcom gibi değil sonuçta, nobody değil askerler. bence savaş sırasında save kapalı ama ölüm sadece hastaneye yollama olmalıydı evvelki gibi. 8 yıl önce çözdükleri sorunları burada yeniden yaşamak üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

240'a aldım işte lau gibi ps4'ten, ben aldıktan 15dk sonra da 300'e çekmişler. dlc'lerde yiyeceğim kazığı gene. :(

indirim için beklemeyeceğim tek oyun türkiye'nin en pahalı oyunu çıktı işte kısmetsizlik. :X neyse artık aldım zaten aldığım oyun çok az, o kadar lüksüm olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

erkek karakter kizlara sarkip dogasi geregini uyguluyor diye mi bu sacmaliklar yoksa kiz karakterler sadece sex objesi olarak sunuluyor diye mi?

hic okumuyorum ve ilgimi de cekmiyor olay, ancak kizlarin sex objesi olayina karsilarsa eyvallah ama sayelerinde oyunlarda gay harici karakter goremeyeceksek is vahim.

cahilligimi mazur gorun :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...