Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dell XPS 15 kağıt üstünde durduğu gibi güzel mi?

paramecium

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Benim ondan gönlüm geçene kadar :P

2 tane Dell kullandım; biri 11 sene sonra emekli edildi, diğeri 1,5 sene içinde HDD yaktı ve anakart hatası ile öldü.

Arada DnD oynayabileceğim, maksimum 30 parçalı Catia montajları yapabileceğim, Lightroom'da 20-30 RAW fotoya aynı anda lens düzeltme ve Temp ayarı verdiğimde kasmayacak bir laptop arayışındayım.

Lenovo T470 bakındım ama GPU olarak 950m bile yok. Lenovo Thinkpad'lerde alternatif bulamadım. P serisi ise fiyat olarak çok yüksek bana ve donanım olarak da bana fazla gelir zaten.

Evde, işte kullandığım desktopları kaldırıp tek laptop ile yola devam edebileyim istiyorum.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bizde bir Dell var. 2009 ya da 10 olması lazım ki alındığında mid-spec birşeydi. 4 yaşındaki oğlanın şiddetine maruz kalmasına rağmen halen çalışıyor bugüne kadar hiçbir parça vs de değiştirmedik, arıza yapmadı sdf.

Ondan önce alınan Toshiba 2 yılda harddisk + ram patlattı. Değiştirdik 6 ay sonra anakart gitti.

Ondan sonra Asus aldık menteşe falan gitti ki Dell içlerinde en çok şiddete maruz kalan cihazdı bir de. :D
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

Dell insprion 7567 aldım ben gecen ay. Pubg vs oynuyorum çift fan baya gürültülü kulaklıksız durulmuyor fakat 70 dereceyi hiç geçmedi çıkardığı sesin hakkını veriyor. Xps modellerini hiç bilmiyorum
İ7 1050ti 16gb ram 128 ssd li modeli bendeki

Cpu ısınıyordur illa ya. i7-7700hq olan laptoplarda ısınmayan yok çünkü nerdeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

cpu ısınmıyor bende(oyunlar ekran kartına yüklendiğinden heralde) tam tersine 1050ti baya canavar bi ekran kartı laptop a göre, o ısınıyor. ama soğutma çok iyi olduğundan 70 i geçmiyor sıcaklık. eski laptobumda 90 ın altına inmezdi. bu seride tek sıkıntı HDD leş eğer değerli veriler saklayacaksan HDD değiştirebilirsin iyisinden. pil ömrüde iyi normal kullanımda. Fan sesi sıkıntı olmazsa on numara laptop.
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

cpu ısınmıyor bende(oyunlar ekran kartına yüklendiğinden heralde) tam tersine 1050ti baya canavar bi ekran kartı laptop a göre, o ısınıyor. ama soğutma çok iyi olduğundan 70 i geçmiyor sıcaklık. eski laptobumda 90 ın altına inmezdi. bu seride tek sıkıntı HDD leş eğer değerli veriler saklayacaksan HDD değiştirebilirsin iyisinden. pil ömrüde iyi normal kullanımda. Fan sesi sıkıntı olmazsa on numara laptop.

HP omen 15-CE008NT var bende de hddsi 7200 rpm. tek sıkıntı cpu'nun aşırı ısınması onun dışında bir sıkıntısı yok gayet hoş cihaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...