Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurşun Yarası

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

said:
Elcia, 21 Eylül 2004 18:20 tarihinde demiş ki:
Ben kaymakamın karısını Laleyi oynuodum ..tabiki burdaki resimlerimin diziyle alakası olamaz..Bu sezon yokum ama sözde İstte evlenmişim başkasıyla falan..

Marit Pryan

Etkilendim tebrikler..[signature][hline]Novice fordfocus driver..[/i] klh.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiper kaymakam işbaşında dutdudududuu

yenı sezonu tanımlıycak tek kelıme var ıgrenc bastan guzeldı yunanların gelmesı fılan ama nedır bu kaymakamla gulsumun olayı tam evlenecekler gulsum halılı sever tam evlenecekelr halıl geberır gene tam barısırlar hoop kaymakam vatan vazıfesı olsun dıe yunan kızla evlenır ohoooo en son gorevı duyunca ben dırek kapadım yanı e-mule den kurtulus dızısının boılumlerıne abandım sırf tarıhı dıe ızlıodumda bazı yerlerı cok abartı olmuş (bkz: hiper kaymakam)[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

Eha son bölümü izlememiştim. Dediklerin varsa gerçekten konu çok abartılmış. Kaymakımın kara poşu olması hadi bir nebze ama. Yok yav abartmışlar. Ama izlenir o dönemin hatrına.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu kara poşu görünmez adamdan sora türkiyenin ikinci kahramanı :) pek süper gücü yoq ama neyse artık.bide film deki yunanların konuşmasına bayılıyom.benim bildiğim herşeyin sonuna 's' getiren bi millet yunanlılar.fakat bunda daha çok çingene gibi.(tartışılır tabi) bide şu var ENDAKSİ
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
bende izlerken hep sinirlenirdim biliyorsunuz dizinin yayından kalkmasının sebebi haziran gecesi vs vs mal mal romantik dizilerin reytinglerini no gün tavana vurması..

tabii kimsenin şeyinde değil tarih herkes artık bireysel tatminkarlık peşinde olunca böyle oluyor...Gidip gelin kaynana izliyorlar böyle dizilerde yokolup gidiyor neyse..

Evet son bölümü bayağı acele yapmışlar ama olsun.[signature][hline]Strenght,Pride,Discipline
Sosyal ağlarda paylaş

bende diziyi bikaç aydan beri izliorum hoş bi dizi olmuştu bence bittiğine aslında üzüldüm ama dizilerin gereksiz uzatılması taraftarı değilim ama dizide bence büyük bi mallık vardı bi bölümde bi yunan çavuşu bile karapoşuyu tanıodu ama gülsüm denen mal sevdiği adamı tanıyamıo bi türlü anlamadım bunu adamın gözler bağırıodu ben kaymakamım diye
Sosyal ağlarda paylaş

E herşeyde o kadar mantık aramamak lazım sonuçta bu bir televizyon şovu :)

Evet dizinin son bölümünü de izledik. Gerçekten çok duygulu bir son olmuş. Yapımcıların ve senaristlerin eline sağlık. Ivır zıvır bir sürü programın yanında bizlere çok güzel bir alternatif sundular.

Ömer Çavuş'a ve Kaymakam Cemal'e başından beri hayrandım, finalde ikiside oldukça karizmatikti. Beraber Batı Cephesi'ne atlarını sürdükleri son sahnede ise milliyetçilik duygularım iyice kabardı, gözlerimin dolduğunu farkedince kendime şaşırdım açıkcası :)[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
koyar_theWISE_, 08 Şubat 2005 14:31 tarihinde demiş ki:
bende diziyi bikaç aydan beri izliorum hoş bi dizi olmuştu bence bittiğine aslında üzüldüm ama dizilerin gereksiz uzatılması taraftarı değilim ama dizide bence büyük bi mallık vardı bi bölümde bi yunan çavuşu bile karapoşuyu tanıodu ama gülsüm denen mal sevdiği adamı tanıyamıo bi türlü anlamadım bunu adamın gözler bağırıodu ben kaymakamım diye

Evet haklısın kesinlile orda bi saçmalık var yunan teğmen tanıyor ama ne hikmetse ne gülsüm ne cemile ne sesinden ne gözünden tanıyamıyor. Ayrıca ben en çok kara poşuyu atıp böyle tam bir istklal askeri gibi giyinip dışarı çıktığı bölüme hasta oldum. Ayrıca burdan nerdesin Firuze ile bu dizinin son bölümünü aynı ana denk getiren zihniyetede niyazi haktan bela diliyorum.[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

ılk sezon salakcaydı donemı bıle bellı degıldı otantık tarıhı komedı sonrada bıze abdulhamıt donemınden vs vs soz ettıler ve kaymakam karakterı halılın karızmasını ezıp gectı bence ılk sezonda gorev aşkı ve devlete olan baglılıgıyla ıkıncı sezonda ıse sırf mılletı ıcın kendını ıkı parcaya ayırması ve aşkını gommesı fılan yanı dızı çökertme turkusunden alınmış ancak turkunun baş kahramanı olan halılın kahramanlıgı ıkı kelıme ıle gecen cerkez kaymakam kadar olamamış

son bolum oldugunu ben dırek olumlerden anladım bu adamalr dızı bıtmeden onemlı karakterlerı oldurmuyorlar cunkı hep kılpayı kurtarıyolar

sacma olsada sonu guzeldı yanı karakoşunun ıcerı dalması koşusunu camdan atması ve devrım askerı gıb dışarıya fırlaması fılan cok superdı ancak aceleye getirmişler sonunu yanı daha surerdı bu dızı en az 10 bolum fılan devam etmesı lazımdı

en sonada mantıksızlıgı bırakıyım bu adamlarr ayaklandı tum yunanlıları kestıler hadı o donemde tum bolgeye hakım olan yunan ordusu yenıden kuvvet yollamazmı o kasabaya hatta mufettışler bıle sorunlu dıyorlardı kasaba ıcın bır tumen gelıp hepsını dogrıyamazmıydı kı bu tıp olaylar baya olmuş gercek tarıhte ne yanı karagaha haber gelıyo kuvvacılar koyu basıp tum askerlerı kesmişler komutan ıyı bırakın kendı hallerınemı dıcek ehehe

yınede guzel dızıydı takıp ettıgım tek dızı buydu bazen sacmalasada tarıh sonucta yapımcıalra tesekkur edıyoruz tarıhın olmedıgını bıze hatırlattıkları ıcın[signature][hline]Mustafa Kemal Ataturk,yuce Turk milletine 1933 de demişki:
Sömürgecilik ve Emperyalizim Yeryuzunden Yok Olacak

Sosyal ağlarda paylaş

• 11 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...