Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DAClı telefon arıyorum

Civcivhead

Öne çıkan mesajlar

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/lg-v20.html

var gösteriyor.
almadan önce iyice bi araştır kronik sıkıntısı var mı diye. sonra başın arımasın. dhye falan gir bak

ha bi de trde satılan modelinde dac var mı onuda araştır. lg bazen amerikaya koyduğu speci diğer ülkeler için koymuyor
misal lg g6da da dac varmış, ama sadece belli modellerde
Sosyal ağlarda paylaş

Aha tam benlik konu, geçen bakıyodum böyle bi telefon, ben de V20'ye denk geldim hatta baya da almaya yeltendim ama insanların bootloop diye kronik bi problemden bahsettiğini görünce vazgeçtim.

Gerçi yanlış anlamadıysam bunu telefonu root etmeye çalışan adamlar yaşamış ama emin olamadım. Var mı konu hakkında bilgisi olan?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi iyi hoş da, bi kaç sorum var:

1- spotify 320 kbit/sn çalıyor; ayforlar bu kaliteyi iletemiyor mu? illa quad 32bit mi gerekli?
yoksa zaten loseless dinlemediğin sürece bu naneye gerek yok mu?

2- kulaklık eğer bluetooth ise cihaz android aptx destekli, kulaklık da aptx destekli ise 24bit/96khz ses aktarımı baya tatmin edici diye düşünüyorum? ( cd 16bit/44.1khz olduğunu düşünürsek )

ayforda ama durum daha farklı sanırım çünkü aptx desteklemior, airplay farklı bi nane ve standart bluetooth kulaklık (w1 chipli beats değilse) aktarım bu aptx seviyesine ulaşamıyor?

yine başa dönersek eğer, spotify 320kbit müzik bu bağlantıların altında mı yoksa üstünde mi?

bu aletin diğer bluetoothlardan farkı da kalmıyor sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...