Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istanbul'da Restaurant

DoruK

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

Adam ayrıca misafirim var dışarda restoran derken eve çağırcan eve demek nasıl bi kafa abi. Japon müşterin var gel bizim hanım sarm ayaptı yoğurtta var diyip eve mi götürcen zorla.

kim nerde demiş abi dışarda ağırlamanız gereken bir misafiri eve götürün, iş yemeklerinizi evde yiyin diye ?
ben mi bir şey kaçırıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

BiTcH_oFBaT said:

zaten rakının şişesi 100 küsür tek başına...
soğuk mezeler 15 filan en kötü yerde, balıklı mezeler 25-30, ara sıcaklar 35'ten başlıyor.

bunlarla bile 400 etti şimdiden :)

kadıköydeki tırt benusen de bile 2 kişi 240 filan verdik ki rakı ve şarabı bardak aldık. şişe değil.

baya pahalı keyif yapmak artık.

keyfi evde yapacaksınız abi artık..

şu etil alkole çamaşır suyu katılmadan hemen 2-3 şişe alacak kendi rakınızı yapacaksınız.

gidip güzel manavdan sebzeleri alıp kendi mezelerinizi hazırlayacaksınız misss

spotify yüklü bir cep telefonu ile birlikte servis edeceksiniz.

hem emek harcadığın için daha çok zevk alacaksın, hem de ayak üstü seni silkmeye çalışan istanbul esnafından kaçmaya çalışmayacaksın.

AKP gidene kadar, vergiler bir şekil normalleşene kadar öyle dışarısı falan lüks artık

abi evde aynı zevk olmuyor. evde uykum geliyor direkt :)

ayrıca yani mekanlardaki mezeleri yapmak da ayrı bir beceri. meze işini beceremiyorum. Dışarı çıkmak için gidiyorsun oralara. değişiklik oluyor.

bu arada bu fiyatlar asla değişmez. bu böyle kalacak artık. eskidendi deyip anıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...