Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sayfa cöktümü - EU Versiyonun Açılış Heyecanı!

Skroce

Öne çıkan mesajlar

İlk basamakta sadece belli sayıda cd key e account açtıracaklarmış

*kaçar*[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sen uzun yazıp adamı okurken sinirlendiriyosun, sonra msj uzun olduğu için adam neye sinirlendiğini unutuyo cvp yazamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

ben acc almayacam yener... us accountum var benim.. onun eu a transferini ne zaman açarlarsa, o zaman geçecem..

2-3 gün sonra anca yani. :) account almak gibi bir olayım yok...
hehe

O form açıktı zaten[signature][hline]Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluyorsa orada güneş batıyor demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eno, 11 Şubat 2005 01:12 tarihinde demiş ki:
Mukan, bilmediğin şeylere karışma istersen :)

Benimki US key convert değil... US de hali hazırda açık bulunan accountumun EU versiyona aktarılması.

Tamam neden kızıyon.Uykusuzluk başına vurdu galiba[signature][hline]Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluyorsa orada güneş batıyor demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya onun için ileride olacak, hele bi EU stabil olsun falan demiyorlar mıydı Eno?

Bir de wow-europe yandan yedi iyice.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sen uzun yazıp adamı okurken sinirlendiriyosun, sonra msj uzun olduğu için adam neye sinirlendiğini unutuyo cvp yazamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yatıyorum, sabah 8 den itibaren buradayım heh, görüşürüz[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende çıkıyım bari alarmı 8'e kuruyım alarm kapatılınca her bir saatte bir çaldığına göre heralde 12 gibi uyanabilirim

Hadi iyi Geceler pati woW halkı[signature][hline]Icq: 101549659 / Msn Messenger: [email protected]
WoW : Hordish Manner / Mail: [email protected]
Bir deliye, aşk nedir diye sormuşlar "Ben niye deli oldum?" demiş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...