Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sayfa cöktümü - EU Versiyonun Açılış Heyecanı!

Skroce

Öne çıkan mesajlar

Marketlerin satması yasak.
Oyun çıkmadı, sendit vb. gibi sitelere pre-order anlaşması gereği dağıtıldı.
Release date 02.11.2005[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sen uzun yazıp adamı okurken sinirlendiriyosun, sonra msj uzun olduğu için adam neye sinirlendiğini unutuyo cvp yazamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Ya isterse bakkal olsun abi =) Benim bildiğim, ki doğru diye biliyorum yarın saat 9 a kadar satışa çıkması yasak.
Ha yasağı kıran vardır, Blizzard kulağını çeker duyulursa.

Fakat serverların kesinlikle girilebilir olduğunu sanmıyorum.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sen uzun yazıp adamı okurken sinirlendiriyosun, sonra msj uzun olduğu için adam neye sinirlendiğini unutuyo cvp yazamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

HURRAH!

https://signup.wow-europe.com/

AÇILIYOR! Time out oluyordu, şimdi yükleniyor, certificate çıkıyor sonra forbidden a alıyor.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sosyal ağlarda paylaş

serverlar yurtdisinda oldugu icin 12 gibi acilacagini dusunursek bu sayfa sizin saatinize gore ayarliyor galiba cunku 10 dakika var diyor bizim saatimizle 10 dakika sonra 12 olcak daha fransada 11 olacak ingilteredede 10
edit = evet denedim oyle saati 1 saat geri aldim 1:09:xx dedi ileri aldim 00:09:xx dedi ayrica kesin bir$ey degil 12 ye ayarlanmis o kadar 11 ine giri$i sayiyor hic bir kesinligi yok[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 10 Şubat 2005 23:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Haha site çakma direk.

Saatimi 1 saat geriye aldım, 1 saat 8 dakka dedi :D[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...