Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Geldim!

Cirrus

Öne çıkan mesajlar

Cirrus said:

Beni noyan sanan cehalete isyanım var.

Selam ben Noyan. Kim ve nasıl biri olduğumu bilsen dolaylı yoldan ben sanılmana çok sevinebilirdin aslında. Final Fantasy dünyasında Sephiroth neyse Paticik Dünyasında da Noyan olmak öyle birşey. Gelmiş geçmiş en karizmatik ve ilginç gizem ve tutku dolu bir karakter olarak saçma sapan paticik efsanelerinden biriyim.

Her ne kadar forum yöneticileri kendi kişisel gıcık oluşlarından haksız yere banlı tutup, herkese aleni şekilde küfürler ve tehtitler savuran üyeleri defalarca banlarını açsalarda ben de Noyzura kullanıcı adımın tersi Aruzyon ile rahatlıkla foruma geri döndüm.. Kimse de Noyan dememişti. İşte böyle bir zeka ortamına hoş geldin.

Asıl seni ben sanan cehalete yazıklar olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

Cirrus said:

Beni noyan sanan cehalete isyanım var.

Selam ben Noyan. Kim ve nasıl biri olduğumu bilsen dolaylı yoldan ben sanılmana çok sevinebilirdin aslında. Final Fantasy dünyasında Sephiroth neyse Paticik Dünyasında da Noyan olmak öyle birşey. Gelmiş geçmiş en karizmatik ve ilginç gizem ve tutku dolu bir karakter olarak saçma sapan paticik efsanelerinden biriyim.

Her ne kadar forum yöneticileri kendi kişisel gıcık oluşlarından haksız yere banlı tutup, herkese aleni şekilde küfürler ve tehtitler savuran üyeleri defalarca banlarını açsalarda ben de Noyzura kullanıcı adımın tersi Aruzyon ile rahatlıkla foruma geri döndüm.. Kimse de Noyan dememişti. İşte böyle bir zeka ortamına hoş geldin.

Asıl seni ben sanan cehalete yazıklar olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cirrus said:

Herkese merhabalar.

Yaklaşık 16 yıldır belli başlı her türlü forumda takılmış biri olarak siteyi yeni keşfettim sayılır. Aslında biliyodum da pet forumu filan zannettim. Ahahaha

Kız değilim.

haha yalanlara bak. yıllarca forum rengine b.k atıp kaydolmadım demiyor da, olm hala yazıyorum ben burda üniden mezun olmayı mı bekledin kayıt olmak için.

ayrıca telefonuna bak arıyorum bir saattir.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...