Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2018

totemic

Öne çıkan mesajlar

fm live stili yeni bi oyun var ea henüz, aldım demin %75 indirimdeymiş. denemedim ama sakız parası, fml severler atlasın. henüz 2d motor yokmuş yalnız, oldschool commentary sadece ama devler çalışıyormuşmuş http://store.steampowered.com/app/468070/90_Minute_Fever__Football_Soccer_Manager_MMO/

ah fml ah, normal fm oynayamadım yıllardır bundaki insan tokatlamanın zevki alınamadığından. alın size 2 favori oyuncuma yaptığım vidya. jankovic early days, iniesta 2-3 yıl üstüste şampiyonlar ligi şampiyonu olduğum kapanış zamanlarından

https://www.youtube.com/watch?v=kc7M_9y-MgI

https://www.youtube.com/watch?v=dhvhBEO5tJs
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu geçen hafta almıştım da yeni oynama fırsatı buldum. ben aşırı beğendim. scouting sistemi beni de zorladı ilk başta ama zamanla alışılıyor.

maç motorunda cidden çok büyük yenilikler var önceki oyunlara göre. kayarak pas arası yapma, ortalara kayarak veya ayağını açarak müdahale baya hoş olmuş. Hatta 1 pozisyonda ortayı engellemek isteyen oyuncumun eline çarptı diye penaltı verdi hakem asdsadsadsa. eski oyunlarda kanattaki adamı bekler genelde paralel olarak takip ediyordu sadece. ha bir de hakemin avantaja bırakıp(baya baya ellerini ileri kaldırarak hemde) sonra pozisyon bitiminde dönüp rakibe kart gösterdiği pozisyon falan gördüm baya.

bir de işte oyunun ilk sürümü, şubat güncellemesi gelmeden çok sakatlık olayı olur algısı var. bu olay kesinlikle oyuncunun antrenmanıyla alakalı. sezon başı kondisyonu hafiften yavaş yavaş arttırsanız kesinlikle saçma sapan sakatlıklar olmuyor. eski sürümlerde de böyleydi yani. bir de maç kondisyonunun önemi biraz daha artmış gördüğüm kadarıyla, eskiden uzun süre oynamayan adam iyileşip bir anda kadroya alınınca sadece daha çabuk yoruluyordu. şimdi cidden aynı sakatlığın tekrarlanma olasılığı baya yükselmiş, zaten raporlarda maç kondisyonu yok-yüksek sakatlanma riski var- max 30 dk oynamalı diye uyarı geliyor asistandan falan.

henüz tabi tam sezonu bitiremedim ama gördüğüm kadarıyla oyuncuların abuk sabuk maaş istemeleri de düzelmiş gibi. eskiden her hafta hacı zam yap diyen oyuncuyla karşılaşmadım. bir de oyuncuya yeni kontrat önerince misal cenk'ten örnek vereyim 1,8m alırken yeni kontratta 2,5 falan istedi adam ki imza parası 0 agent fee de 100k falandı yani. 2017de olsa eminim ki kapıyı yıllık 3,5-imza parası 2m-agent fee 1m'dan falan açardı. o kısımda da bi düzenleme sezdim. bu arada cenk şu haliyle ortalığı yok ediyor wanted kısmında city-psg falan görüyorum ara sıra. şubat güncellemesinden sonra ne olur kestiremiyorum.

oyun baya detaylı olmuş ama bu detaylarla fazla uğraşmayıp, detayları yardımcı yapsın,iyi adam alıp taktiği yapayım çıkayım kafasında olursanız sizi pek saracağını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
massosoit said:

Giresunspor u seçtim. Gözlemcilere tam zamanlı sözleşme öneremiyorum. Yönetim yarı zamanlıya izin veriyor. Bu yüzden de gözlemcilere imza attıramıyorum.
Bunu nasıl ve nerden düzeltebilirim. Yönetim sekmesi altında bununla ilgili talepte bulunabileceğim bir seçenek bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

massosoit said:

Giresunspor u seçtim. Gözlemcilere tam zamanlı sözleşme öneremiyorum. Yönetim yarı zamanlıya izin veriyor. Bu yüzden de gözlemcilere imza attıramıyorum.
Bunu nasıl ve nerden düzeltebilirim. Yönetim sekmesi altında bununla ilgili talepte bulunabileceğim bir seçenek bulamadım.

Yokmu bilgisi olan veya yardımcı olabilecek
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...